W.Tavareso blokų šou ir galingas ketvirtas kėlinys leido „Real“ ekipai išsivežti pergalę iš Belgrado FOTOGALERIJA

Lapkričio 7 d., 21:46
S.Llullas buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių (Scanpix nuotr.)

Pergalę Eurolygoje pasiekė Madrido „Real“ (4/3) klubas, kuris varžovų teritorijoje 75:60 (12:9, 21:18, 16:25, 26:8) pranoko 16,5 tūkstančio sirgalių palaikomus Belgrado „Crvena Zvezda“ (2/5) krepšininkus. Dvikovai teisėjavo ir lietuvis Gytis Vilius.

Pirmajame kėlinyje buvo tikra pelkė – komandos kartu sudėjus įmetė vos 21 tašką – 12:9 pirmavo „Real“. Antrajame ketvirtyje jau ekipų atakos buvo kur kas sėkmingesnės ir tai leido svečiams įgyti dviženklį pranašumą – 22:12. „Crvena Zvezda“ iki pirmos mačo dalies pabaigos sugebėjo deficitą sumažinti – 27:33.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai po truputį vijosi varžovus ir atstatė pusiausvyrą 27-ąją minutę – 45:45. Maža to, ketvirtis pasibaigė stipriausiai Adrijos lygos komandai pirmaujant – 52:49. Paskutiniajame kėlinyje „Crvena Zvezda“ startavo tiesiog tragiškai – per 6 minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, o tuo pasinaudojusi „Real“ ekipa įmetė 12 be atsako ir perėmė iniciatyvą – 61:52. Nors serbai atkuto (58:63), „Real“ pelnė 5 taškus be atsako, susikrovė dviženklį pranašumą (68:58) ir išsaugojo pergalę savo rankose.

„Crvena Zvezda“: Billy Baronas 17 (3/8 tritaškiai), Lorenzo Brownas 14 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 24 naud. bal.), Mouhammadas Faye 7, Jamesas Gistas (5 atk. kam.) ir Boriša Šimaničius po 6.

„Real“: Sergio Llulas 16 (3/7 tritaškiai, 5 rez. perd.), Rudy Fernandezas 12 (4/7 tritaškiai), Walteris Tavaresas 11 (9 atk. kam., 5 blokai), Fabienas Causeur 8.