W.Chamberlainą aplenkęs L.Jamesas dar priartėjo prie M.Jordano (30)

Lapkričio 15 d., 08:11
L.Jamesas ir toliau kuria istoriją (Scanpix nuotr.)

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Los Andželo „Lakers“ (8/6) klubas, namie 126:117 (26:33, 33:22, 38:34, 29:28) palaužęs Portlando „Trail Blazers“ (10/4).

Svečiai solidžiau pradėjo rungtynes, tačiau jau antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė „Lakers“, išsiveržę į priekį 59:55. Vėliau toli atitrūkti jiems nepavyko, tačiau ir „Trail Blazers“ rezultato nė karto nepersvėrė bei liko be pergalės.

Tiesiog fantastiškas rungtynes sužaidė LeBronas Jamesas – puolėjas per 36 minutes pelnė 44 taškus (8/13 dvitaškių, 5/6 tritaškių, 13/15 baudų metimų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo 3 metimus ir 4 sykius suklydo.

L.Jamesas pasiekė istorinį pasiekimą – visų laikų rezultatyviausių NBA žaidėjų sąraše jis aplenkė legendinį Wiltą Chamberlainą ir kilstelėjo jau į penktąją vietą. 31 425 taškus surinkusio L.Jameso taikiklyje dabar yra ketvirtoje vietoje įsitaisęs Michaelas Jordanas (32 292 taškai).

Tai buvo jau trečiasis šių komandų susitikimas šį sezoną. „Lakers“ laimėjo antrąjį kartą, o šių komandų laukia dar vienas mūšis. Tiesa, šį kartą pertrauka iki jo bus ilgesnė – „Trail Blazers“ į Los Andželą vėl atvyks balandžio 10-ąją.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 31 (8 atk. kam., 11 rez. perd., 3/9 tritaškių), C.J.McCollumas 23 (3/8 tritaškių), Jusufas Nurkičius 21 (14 atk. kam.), Al-Faruqas Aminu 18 (5 atk. kam., 4/7 tritaškių).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 44 (10 atk. kam., 9 rez. perd., 5/6 tritaškių), JaVale‘as McGee 20, Brandonas Ingramas 17 (4 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 13, Lonzo Ballas 11 (6 atk. kam., 3/5 tritaškių).