„Vytauto“ atgimimas: puikią gynybą pademonstravę prieniškiai įtikinamai laimėjo Utenoje (42)

Balandžio 19 d., 20:34
R.Broadusas buvo Prienų komandos vedlys (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) iš turnyrinės lentelės dugno pakilti mėgina Prienų–Birštono „Vytautas“ (8/24).

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose 80:67 (13:13, 18:17, 22:16, 27:21)nugalėjo Utenos „Juventus“ (11/21) ir iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Dabar Prienų ekipą nuo devintoje vietoje esančios Alytaus „Dzūkijos“ skiria viena pergalė.

Nerezultatyviose rungtynėse „Vytautas“ į priekį pabėgo trečiojo kėlinio pabaigoje. Ketvirtį prieniškiai užbaigė 13:2 ir prieš lemiamas 10 minučių įgijo 7 taškų pranašumą (53:46).

Ketvirtajame kėlinyje situaciją jau kontroliavo svečiai, kurie įgijo dviženklį pranašumą po taiklaus Rashauno Broaduso metimo (68:58). Sustoję uteniškiai rimčiau nebesipriešino ir pralaimėjo 67:80.

„Vytautas“ neregistravo LaMelo Ballo, o LiAngelo Ballas žaidė tik 1 minutę, per kurią spėjo kartą suklysti ir pramesti tritaškį. Amerikietis susižeidė čiurną, dėl ko praleido likusią rungtynių dalį.

Rungtynių pradžioje publiką pralinksmino V.Šeškaus metimas į krepšį, sugavus netikslų Kervino Bristolio perdavimą į užribį.

„Juventus“: Maksimas Kornijenka (6 atk. kam.) ir Dino Pita po 12, Dovis Bičkauskis 11 (7 rez. perd.), Karolis Guščikas 10 (7 atk. kam.), Mindaugas Kupšas 9 (4/12 dvit., 6 atk. kam.).

„Vytautas“: Rashaunas Broadusas 17, Egidijus Dimša 16 (7 atk. kam.), Justas Sinica ir Eigirdas Žukauskas (9 atk. kam.) po 12.