Viso mačo metu vargęs B.Simmonsas tapo herojumi su pratęsimo sirena

Gegužės 3 d., 08:57
B.Simmonsas blykstelėjo lemiamu metu (Scanpix nuotr.)

Itin sunkią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Filadelfijos „76ers“ (43/21) ekipa, išvykoje po pratęsimo 113:111 (37:27, 24:25, 28:27, 18:28, 6:4) palaužusi San Antonijaus „Spurs“ (31/32) klubą.

Paskutiniuosius taškus ketvirtajame kėlinyje dar likus žaisti minutę pelnė Keldonas Johnsonas (107:107), svečių metimai skriejo pro šalį, o vienintelis „Spurs“ bandymas laimėti baigėsi Matisse‘o Thybulle‘o bloku Patrickui Millsui.

Lygiai komandos žaidė ir pratęsime (111:111), o paskutinę ataką rengė „76ers“. Joelis Embiidas prametė iš artimo nuotolio, tačiau Benas Simmonsas vienu lietimu su sirena išplėšė pergalę Filadelfijos klubui.

Australo tapimas herojumi atėjo kaip žaibas iš giedro dangaus, nes rungtynės jam nesiklostė. Įžaidėjas per 35 minutes pelnė 5 taškus (2/6 dvitaškių, 1/5 baudų metimų), atkovojo 6, perėmė 2 ir prarado vieną kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius prasižengė.

San Antonijaus klubas šiame mače poilsio suteikė lyderiui DeMarui DeRozanui ir pagrindiniam vidurio puolėjui Jakobui Poeltlui. Tuo tarpu nesiilsėjęs Rudy Gay‘us sužaidė tūkstantąsias karjeros rungtynes bei pateko tarp šimto lygos rezultatyviausiųjų, su 16 794 taškais aplenkdamas Bucką Williamsą.

Teksase šiltai sutiktas buvo Danny Greenas, „Spurs“ gretose praleidęs aštuonerius metus bei iškovojęs titulą 2014-aisiais.

Filadelfijos klubas po šios pergalės sugrįžo į Rytų konferencijos viršūnę, „Spurs“ išlieka dešimti Vakaruose.

„76ers“: Joelis Embiidas 34 (12 atk. kam.), Sethas Curry 22 (6/6 tritaškių, 5 atk. kam.), Dwightas Howardas 14 (11 atk. kam.), Danny Greenas 11 (3/12 tritaškių, 5 atk. kam.), ... , Benas Simmonsas 5 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 1/5 baudų metimų).

„Spurs“: Lonnie Walkeris 23 (3/6 tritaškių), Keldoans Johnsonas 19 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Rudy Gay‘us 18 (10 atk. kam.), Gorgui Diengas 17 (3/4 tritaškių), Drew Eubanksas 10 (6 atk. kam.).

Bružo ir Pulkovskio podkastas: laimėk bilietus į Žalgirio mačą. Spausk ir žiūrėk >>