Vieningosios lygos „Visų žvaigždžių“ mačą po pratęsimo laimėjo lietuvių atstovaujama komanda (2)

Vasario 16 d., 19:29
Lietuviai pasiekė pergalę

Vieningosios lygos „Visų žvaigždžių“ rungtynės baigėsi tokiems mačams itin retu scenarijumi – pratęsimu.

Paprastai po keturių kėlinių esant lygiam rezultatui „Visų žvaigždžių“ mačai nėra tęsiami, tačiau šį kartą pasirinktas kitas variantas, o papildomoje atkarpoje pasaulio rinktinė 164:162 (37:38, 45:41, 28:35, 37:33, 17:15) palaužė geriausius vietinius žaidėjus.

Rusijos rinktinė galėjo ir laimėti, tačiau paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis Aleksejus Švedas pataikė tik vieną baudos metimą iš trijų. Papildomoje atkarpoje sėkmė jau buvo legionierių pusėje.

Į mačą buvo įtrauktas ir neįprastas fragmentas – Kyle‘as Vinalesas ir Maksimas Grigorjevas iki penkių taškų sužaidė vienas prieš vieną, o laimėjęs amerikietis šiuos taškus pridėjo savo komandai.

Prie pergalės svariai prisidėjo ir abu Rimo Kurtinaičio treniruojamos pasaulio rinktinės lietuviai. Mindaugas Kuzminskas per 18 minučių pelnė 14 taškų (4/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių), atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

Tuo tarpu Adas Juškevičius per 22 minutes pelnė 12 taškų (0/3 dvitaškių, 4/7 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo, perėmė 4 kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų.

Šiame mače ryškiausiai žibėjo Eurolygos žvaigždės. A.Švedas iš viso pelnė net 42 taškus, o Mike‘as Jamesas jam atsakė 34-iais. Vis dėlto mačo MVP tapo A.Švedas, nors jo oponentas buvo naudingesnis ir nusinešė pergalę.

Tuo tarpu tritaškių konkurse triumfavo veteranas Vitalijus Fridzonas, dėjimų konkursą laimėjo devyniolikmetis Aleksandras Pateniovas.