VIDEO pokalbis su P.Motiejūnu: apie didžiulius nuostolius, laukiančias derybas, pokyčius sutartyse ir Eurolygos ateitį (29)

Balandžio 3 d., 14:45
P.Motiejūnas tikisi, kad visoms ekipoms pavyks išgyventi krizę nuo lengviau (BNS nuotr.)
P.Motiejūnas tikisi, kad visoms ekipoms pavyks išgyventi krizę nuo lengviau (BNS nuotr.)
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale dar vienas karantino meto vaizdo pokalbis – šįkart su Kauno „Žalgirio“ vadovu Pauliumi Motiejūnu.

Jame klubo vadovas kalbėjo apie laukiančius rūpesčius dėl kilusios krizės visame pasaulyje, tiesa, pridėjo, kad reikia laiko, jog būtų galima suskaičiuoti, kokie iš tiesų nuostoliai laukia ir „Žalgirio“, ir kitų komandų. 

„Dar nežinome tos duobės gylio. Kai viskas taip neaišku, sunku pasakyti. Pirmiausia reikia išsiaiškinti, kur mes stovime, kokia yra situacija. Bus svarbu, kaip praeis derybos su žaidėjais, kaip išsispręs klausimai dėl sezono, o tada prasidės klausimai, kokia apskritai bus finansinė situacija, kaip gyvens mūsų rėmėjai. Prasidės nauji darbai ir dėliojimai. Keista tik tai, kad niekas nevyksta.

Bus ženklūs nuostoliai. Dabar esminis dalykas – susitarti su žaidėjų ir trenerių asociacijomis, tie skaičiai bus labai svarbūs mums. Pagal dabartinę situaciją, skaičiai labai prasti“, – sakė jis. 

REKLAMA

 

P.Motiejūnas tikisi, kad sporto pasauliui pavyks išvengti bankrotų ir didžioji dalis klubų įveiks finansinius sunkumus. Jis tikisi ir to, kad visi krepšininkai į situaciją žiūrės objektyviai ir supras, jog klubams pilnai įvykdyti finansinius įsipareigojimus šiuo metu – kone neįmanoma. 

„Manau, kad čia ne geranoriškumas, o realybės suvokimas. Net ir pas mus darbe yra žmonių atleidimai, įmonės bankrutuos – taip bus.

Jei įsivaizduoji, kad mažesnius veikia, o tavęs nepaveiks – tai yra iškraipytas vaizdas. Reikia realiai žiūrėti į situaciją ir suprasti, kad to, kas buvo, nebebus. Visi turime prie to prisitaikyti bei suprasti, jog turime prie to prisidėti, jei norime, kad sportas nesustotų“, – kalbėjo jis. 

Pokalbis apie visa tai, taip pat – ateitį Eurolygoje, komandų vienybę sezono atgaivinimo klausimu ir neatmetamą variantą mačus žaisti „Žalgirio“ arenoje – VIDEO nuorodoje. 

Praėjusį pokalbį su Mariumi Grigoniu rasite ČIA. Kitas VIDEO pokalbis jūsų laukia jau šį savaitgalį. 

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


29 komentarai
Naujausi komentarai (29)
Geriausiai ivertinti (29)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti