Vėl puolime siautęs J.Hardenas atnešė ketvirtąją pergalę iš eilės

Lapkričio 12 d., 07:20
J.Hardenas vėl rinko taškus (Scanpix nuotr.)

Ritmą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pamažu atranda Hjustono „Rockets“ (7/3) ekipa, išvykoje 122:116 (30:23, 28:29, 32:30, 32:34) palaužusi Naujojo Orleano „Pelicans“ (2/8) klubą.

Šešių taškų skirtumas neatspindi mačo eigos – „Rockets“ rungtynių pabaigoje užtikrintai pirmavo (115:99) ir tik paskutinėmis minutėmis leido varžovams priartėti arčiau, tačiau atiduoti pergalės realiai nerizikavo.

Vakarų konferencijos savaitės žaidėju tapęs Jamesas Hardenas ir šį kartą rodė itin rezultatyvų žaidimą, per 38 minutes pelnydamas 39 taškus (10/14 dvitaškių, 3/11 tritaškių, 10/14 baudų metimų), atkovodamas 4, perimdamas 2 ir prarasdamas 6 kamuolius, atlikdamas 9 rezultatyvius perdavimus, blokuodamas metimą bei 4 kartus prasižengdamas.

Gynėjas itin puikus buvo antrojoje rungtynių pusėje. Iki ilgosios pertraukos jis prarado 6 kamuolius, po jos – nė vieno, o ketvirtajame kėlinyje dar ir užtvirtino pergalę vienas pelnydamas 13 taškų paeiliui.

Dažnai klydusią žvaigždę savo gretose turėjo ir Naujojo Orleano klubas. Jrue Holiday‘us kėsinosi į trigubą dublį – per 38 minutes pelnė 18 taškų (6/14 dvitaškių, 0/7 tritaškių, 6/8 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, blokavo metimą, 6 kartus suklydo bei 3 sykius prasižengė.

„Pelicans“ snaiperis J.J.Redickas šį kartą atseikėjo 7 tritaškius, tačiau ir vėl liko be pergalės. Prasti ekipos rezultatai reiškia, kad gynėjas pirmą kartą per savo karjerą gali praleisti lemiamas kovas. Iki šiol jis atkrintamąsias pasiekė visus 13 savo sezonų NBA ir tai kartojo su keturiomis skirtingomis komandomis.

Apmaudu, kad iš „Pelicans“ rotacijos greitai iškrito gerai sezoną pradėjęs Nicolo Melli. NBA debiutantas iš Italijos yra visiškai sveikas, tačiau šį kartą ekipos strategas Alvinas Gentry jo nuo suolo nepakėlė.

Naujojo Orleano ekipa ir toliau verčiasi ne tik be Ziono Williamsono, bet ir be Lonzo Ballo. Tuo tarpu „Rockets“ laimėjo net ir be pagrindinio savo ginklo – tritaškius laidė vos 29 procentų taiklumu (12/41).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 39 (3/11 tritaškių, 9 rez. perd., 6 klaidos), Russellas Westbrookas 26 (5 atk. kam., 1/8 tritaškių, 6 klaidos), Ericas Gordonas 17 (4/7 tritaškių), Clintas Capela 11 (20 atk. kam., 5/6 dvitaškių), P.J.Tuckeris 10 (7 atk. kam., 1/5 tritaškių).

„Pelicans“: J.J.Redickas 24 (7/15 tritaškių), Joshas Hartas 19 (4/6 tritaškių), Jrue Holiday‘us 18 (0/7 tritaškių, 9 atk. kam., 11 rez. perd., 6 klaidos), Jahlilas Okaforas (5 atk. kam.) ir E‘Twaunas Moore‘as (1/5 tritaškių) po 14, Derrickas Favorsas 13 (12 atk. kam.).