Vėl įspūdingai perdavimus skirstęs N.Jokičius padėjo sutriuškinti kito europiečio vedamą ekipą

Sausio 18 d., 07:41
Europietišką akistatą laimėjo N.Jokičius (Scanpix nuotr.)

Užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Denverio „Nuggets“ (30/14) ekipa, namie 135:105 (28:30, 33:17, 42:26, 32:32) pervažiavusi Čikagos „Bulls“ (10/35).

„Bulls“ šiame mače atsilaikyti sugebėjo tik vieną kėlinį. Antras ir trečias ketvirčiai buvo pralaimėti bendru rezultatu 43:75 ir į visus klausimus tuo buvo atsakyta. Rungtynėms besibaigiant skirtumas pasiekė ir 40 taškų ribą – 133:93.

Įspūdingą atkarpą trečiajame kėlinyje surengė Jamalas Murray‘as, pelnęs 22 iš 25 savo taškų.

Abi komandas šiame mače į priekį vedė europiečiai. „Nuggets“ lyderiu išliko Nikola Jokičius, kuris net ir šlubuojančiu pataikymu (6/18 metimų) kėsinosi į trigubą dublį, iki kurio serbui pritrūko dviejų atkovotų kamuolių.

Tuo tarpu „Bulls“ lyderiu vėl buvo suomis Lauri Markkanenas, surinkęs daugiau taškų (27) nei sužaidė minučių (25) ir dar pridėjęs 10 atkovotų kamuolių.

„Bulls“: Lauri Markkanenas 27 (10 atk. kam., 5/10 tritaškių), Robinas Lopezas 17 (6 atk. kam., 8/9 dvitaškių), Jabari Parkeris 15, Chandleris Hutchisonas 12 (5 atk. kam.), Bobby Portisas 10 (13 atk. kam.), Zachas LaVine‘as 8 (5 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Nuggets“: Jamalas Murray‘us 25 (5 rez. perd., 7/11 tritaškių), Nikola Jokičius 18 (8 atk. kam., 11 rez. perd., 6/15 dvitaškių, 0/3 tritaškių), Paulas Millsapas (8 atk. kam.) ir Gary Harrisas po 14, Torrey Craigas (5 atk. kam., 4/6 tritaškių) ir Malikas Beasley (9 atk. kam.) po 13, Trey‘us Lylesas 12.

Gairės: nba, bulls, nuggets