Vasarą JAV tobulinęsis M.Blaževičius: stengiausi pridėti mobilumo (2) VIDEO interviu

Rugpjūčio 25 d., 10:44
M.Blaževičius vasarą tobulinosi JAV (BNS nuotr.)
M.Blaževičius vasarą tobulinosi JAV (BNS nuotr.)
Tautvydas Kubilius

Kauno „Žalgiris“ pradėjo pasirengimą naujajam 2021–2022 metų sezonui ir šiuo metu jau lieja prakaitą „Žalgirio“ arenos treniruočių centre.

Antrus metus ekipos marškinėliais vilkės Marekas Blaževičius, kuris vasarą tobulėjimui buvo išvykęs į Jungtines Amerikos Valstijas.

– Marekai, kaip praleidote vasarą ir ką pavyko nuveikti JAV?

– Vasara buvo labai aktyvi ir joje buvo daug veiklos, susijusios su sportu. JAV labai patiko, visų pirma, kaip šalis. Los Andželas ir pati Kalifornija taip pat paliko labai gerą įspūdį. Nustebino ir pati darbo etika ten.

– Galite gal plačiau papasakoti, ties kuo daugiausiai dirbote tarpsezoniu?

REKLAMA

– Darbas buvo nukreiptas į mobilumą, nebuvo tiek daug jėgos treniruočių, o Lietuvoje išbandžiau ir jogą. Amerikoje viskas buvo daugiau susiję su krepšinio kamuoliu, jėgos pratimai taip pat buvo su juo. Viskas buvo paremta į tai, ką galėsiu naudoti krepšinio aikštelėje. Tai buvo labai naudinga patirtis, nes akcentuojama tai, ką naudosi rungtynių metu. Tikiuosi, jog pavyks jau šį sezoną tai išnaudoti.

REKLAMA

– Ar konsultavotės su M.Schilleriu, kokio tobulėjimo iš jūsų norėtų būtent jis?

– Pasibaigus sezonui buvome susitikę su treneriu ir asistentais, tad kartu ir sudėjome visą vasaros planą. Lietuvoje pora savaičių buvo skirta praleisti su Tautvydu Saboniu ir Nerijumi Navicku, su kuriais dirbome pagal Sigito Kavaliausko planą. Tuo metu nebuvo aišku ar galėsiu išvykti į JAV dėl koronaviruso situacijos, kadangi ne visi kelionėms gaudavo leidimus atvykti į šalį. Turėjome kelis planus ir keletą vietų Europoje, kur taip pat būčiau galėjęs vykti sportuoti. Viskas buvo gerai sudėliota ir treneris taip pat buvo už tai, kad vykčiau į JAV. Džiugu, kad viskas pavyko taip, kaip norėjome.

– Ar kalbėjotės su treneriu jau apie ateinančio sezono viziją? Kiek jūsų vaidmuo kis, kai komandoje nebėra M.Gebeno?

– Taip kalbėjomės, tačiau viską matysime ateityje.

– Kokie įspūdžiai iš pirmųjų treniruočių? Kiek pakito pati komanda?

– Šiek tiek drąsiau jaučiuosi pats nei praėjusiais metais, kadangi tada viskas buvo nauja. Dabar gerokai daugiau matytų veidų. Su Mantu Kalniečiu, Edgaru Ulanovu jau tekę susipažinti ir rinktinėje. Atvykę naujokai yra drąsesni negu aš, tada viskas labai greitai juda į priekį. Visi bendraujame ir vienijamės. Procesas tikrai smagus ir visi esame pasiilgę komandinių treniruočių.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: „Žalgirio“ pasikeitimai ir galimi naujokai. Spausk ir žiūrėk >>


2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL