Vargo turėjusius „Nuggets“ į pergalę vedė buvusios komandos negailėjęs A.Gordonas

Balandžio 5 d., 07:59
A.Gordonas neparodė sentimentų Orlando ekipai (Scanpix nuotr.)

Nelengvą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Denverio „Nuggets“ (31/18) ekipa, namie 119:109 (23:29, 24:36, 38:21, 34:23) nugalėję Orlando „Magic“ (17/33) krepšininkus.

Šeimininkai šiame mače turėjo daugiau problemų nei buvo galima tikėtis. Lėtai startavę „Nuggets“ antrojo kėlinio pabaigoje atsiliko 18 taškų skirtumu (47:65) ir pasiliko daug darbo antrajai rungtynių daliai.

Svarstykles išlyginti Nikola Jokičiaus kariauna sugebėjo jau trečiojo ketvirčio pabaigoje, o mačui besibaigiant šio eigą galutinai perlaužė. Michaelas Porteris likus minutei skirtumą pavertė dviženkliu ir viskas tapo aišku.

Buvusios ekipos šiame susitikime negailėjo Aaronas Gordonas, per 35 minutes pelnęs 24 taškus (9/12 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 3/5 baudų metimų), atkovojęs 7 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, blokavęs 2 metimus bei kartą suklydęs.

Pusseptinto sezono Orlande praleidusiam puolėjui tai buvo vos kaetvirtas ir kol kas rezultatyviausias mačas su „Nuggets“ apranga.

Tuo tarpu vos ketvirtu pagal rezultatyvumą komandoje likęs Nikola Jokičius šį kartą visiškai ėmėsi įžaidėjo vaidmens ir komandoms draugams išdalino net 16 taškais virtusių perdavimų.

Prieš buvusią komandą netinginiavo ir mainais už A.Gordoną į Orlandą išsiųstas R.J.Hamptonas. Lygos naujokas per 33 minutes pelnę 16 taškų (5/8 dvitaškių, 2/5 tritaškių), atkovojo 4, perėmė 2 ir prarado kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei tiek pat kartų prasižengė.

Tiek jis, tiek rungtyniauti negalėjęs Gary Harrisas Denveryje buvo sutikti šiltai. Jų garbei rodytus vaizdo įrašus 4 tūkstančiai arenoje susirinkusių gerbėjų palydėjo ovacijomis.

Denverio klubas prastai metė iš toli (9/29, 31 procento taiklumas), tačiau atsigriebė triuškindamas varžovus kova po krepšiais (54:36).

„Magic“: Chuma Okeke (7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Terrence‘as Rossas (2/9 tritaškių) po 19, Jamesas Ennisas 17 (5 rez. perd.), Wendellas Carteris (9 atk. kam.) ir R.J.Hamptonas po 16, Mo Bamba 11 (2/2 tritaškių), Dwayne‘as Baconas 8 (6 atk. kam., 3/11 metimų).

„Nuggets“: Aaronas Gordonas 24 (7 atk. kam.), Jamalas Murray‘us 22 (5 atk. kam., 3/9 tritaškių), Michaelas Porteris 20 (12 atk. kam.), Nikola Jokičius 17 (9 atk. kam., 16 rez. perd.), Willas Bartonas 15 (8 atk. kam.), Monte Morrisas 10.