V.Micičius dominavo, K.Kemzūra nepakėlė nuo suolo M.Kuzminsko (35)

Lapkričio 7 d., 22:42
V.Micičius buvo puikus („Facebook“ nuotr.)

Užtikrintą pergalę Eurolygoje pasiekė Stambulo „Anadolu Efes“ (5/2), išvykoje 86:67 (21:24, 32:11, 14:23, 19:9) nugalėję Pirėjo „Olympiacos“ (2/5) krepšininkus.

Kęstučio Kemzūros auklėtiniai savo situaciją susikomplikavo dar antrajame kėlinyje, kurį pralaimėjo net 11:32. Bet kokie bandymai atsitiesti vėliau buvo nesėkmingi ir pergalę teko atiduoti svečiams.

Aiškias išvadas po Ergino Atamano kritikos padarė Vasilje Micičius. Serbas dar iki ilgosios pertraukos pelnė 19 taškų, o iš viso per 35 minutes surinko 27 taškus (6/9 dvitaškių, 5/6 tritaškių), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, suklydo 3 kartus, 3 kartus prasižengė ir surinko 27 naudingumo balus.

Tai visiškai nepriminė pastarojo penktadienio mačo, kai Stambulo klubo strategas spaudos konferencijoje bare savo įžaidėją, o sulaukęs žurnalistų atkirčio tiesiog atsistojo ir išėjo.

Turkijos klubo pergalei itin padėjo ir taikliai laidyti tritaškiai – 12/22, 55 procentai.

Tuo tarpu Mindaugas Kuzminskas buvo registruotas rungtynėms, tačiau nuo suolo nepakilo. Tai gali dar paskatinti gandus apie jo persikėlimą į kitą komandą.

Ne tik lietuviui šis mačas buvo slogus. Ekipos simbolis Vassilis Spanoulis pirmą kartą šį sezoną surinko neigiamą naudingumo balą, o tokiu pačiu „pasiekimu“ pasižymėjo ir Willas Cherry bei Aleksandras Vezenkovas.

Rungtynes arenoje stebėjo pusšešto tūkstančio gerbėjų, o mačui teisėjavo Danielis Hierrezuelo, Piotras Pastusiakas ir Eduardas Udyanskis.

„Olympiacos“: Brandonas Paulas 15 (4/8 tritaškių), Georgios Printezis 14, Nikola Milutinovas 10 (5/5 dvitaškių, 13 atk. kam., 5 klaidos), Kevinas Punteris 8.

„Anadolu Efes“: Vasilje Micičius 27 (5/6 tritaškių, 5 rez. perd.), Shane‘as Larkinas 24 (3/3 tritaškių, 6 atk. kam.), Bryantas Dunstonas (8 atk. kam.) ir Rodrigue‘as Beabouis po 10.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška