V.Čižauskas užfiksavo dvigubą dublį, E.Mockevičius buvo rezultatyvus, bet ekipa pralaimėjo

Gruodžio 2 d., 21:04
V.Čižauskas surinko dvigubą dublį

Nesėkmę Rumunijos pirmenybėse patyerė du lietuvius savo sudėtyje turinti Konstancos „ABC Athletic“ (3/3) ekipa, kuri išvykoje 83:88 (19:17, 18:18, 19:19, 18:20, 9:14) po pratęsimo nusileido Timišoaros „OHMA Mozzart Bet“ (6/1) krepšininkams.

Egidijus Mockevičius per 20 minučių įmetė 12 taškų (5/8 dvitaškiai, 2/5 baudos metimai), sugriebė 4 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, išprovokavo 4 pražangas, 3 sykius pažeidė taisykles, gavo bloką, 2 sykius pažeidė taisykles ir surinko 9 naudingumo balus.

Vytenis Čižauskas ant parketo praleido 29 minutes, per kurias pelnė 10 taškų (1/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 5/8 baudos metimai), sugriebė 6, perėmė 1 kamuolį, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 6 pražangas, gavo bloką, prasižengė 4 sykius, 3 kartus suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems Nathanas Johnsonas surinko 27 taškus (6/8 tritaškiai), o nugalėtojams po 20 taškų įmetė Ilija Džokovičius ir Ericas McClellanas.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros