Universaliai žaidęs M.Kalnietis turėjo pripažinti pralaimėjimą Belgrade (16)

Spalio 22 d., 23:06
M.Kalnietis užpildė statistikos protokolą (Scanpix nuotr.)

Pergalę Europos taurės B grupėje iškovojo Belgrado „Partizan“ (4/0) ekipa, namie 80:71 (24:18, 17:17, 16:23, 23:13) palaužusi Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (2/2) klubą.

Likus žaisti tris minutes komandas skyrė vienintelis taškas (72:71), tačiau Willo Cummingso ir Manto Kalniečio klaidos leido šeimininkams greitai truktelėti į priekį (78:71). Nepadėjo ir Rusijos ekipos minutės pertraukėlė, nes iškart po jos kamuolį prarado Alanas Williamsas ir viskas tapo aišku.

M.Kalnietis per 33 minutes pelnė 7 taškus (1/1 dvitaškio, 1/3 tritaškių, 2/4 baudų metimų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, po 2 kartus suklydo ir prasižengė, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 18 naudingumo balų.

Ketvirtajame kėlinyje lietuvis susižeidė blauzdą, tačiau panašu, kad trauma nėra rimta, nes mačo pabaigoje jis grįžo į aikštelę.

Šiose rungtynėse susigrūmė du Italijos protai. Sezono pradžioje Andrea Trinchieri geriau tvarkosi su kuklesne „Partizan“ sudėtimi nei Luca Bianchi su „Lokomotiv-Kuban“ žaidėjais.

Toks rezultatas lėmė, kad „Partizan“ tapo itin akivaizdžia grupės lydere. Tarpusavyje besipešančios kitos komandos jau surinko bent po 2 pralaimėjimus, todėl serbai gali jaustis itin komfortabiliai.

„Partizan“: RaShawnas Thomasas 16 (6/6 dvitaškių), Williamas Mosley 11 (9 atk. kam.), Ognjenas Jaramazas ir Rade Zagoracas (5/6 dvitaškių) po 10, Stefanas Birčevičius ir Nikola Jankovičius (5 atk. kam.) po 9.

„Lokomotiv-Kuban“: Samas Dekkeris (5 klaidos) ir Willas Cummingsas (7 rez. perd.) po 17, Alanas Williamsas 15 (10 atk. kam.), Johnny O‘Bryantas 9 (1/10 metimų, 5 atk. kam.), Mantas Kalnietis 7 (7 atk. kam., 6 rez. perd.).