Trumpai, bet nesulaikomai žaidęs B.Marjanovičius Vakarų konferencijos lyderių dvikovos nenulėmė (8)

Gruodžio 6 d., 07:36
B.Marjanovičius surinko gerą statistiką per ribotas minutes (Scanpix nuotr.)

Itin nerezultatyvi buvo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos lyderių dvikova, kurią Memfio „Grizzlies“ (14/9) namie 96:86 (27:15, 24:27, 18:27, 27:17) laimėjo prieš Los Andželo „Clippers“ (16/8).

„Grizzlies“ sėkmingiau pradėjo rungtynes, tačiau po ilgosiso pertraukos visą persvarą iššvaistė ir ketvirtąjį kėlinį pradėjo lygiu rezultatu – 69:69.

Vis dėlto lemiamomis akimirkomis šeimininkai žaidė gerokai solidžiau. Shelvino Macko ir Jareno Jacksono tritaškiai likus žaisti pusketvirtos minutės suteikė jiems 9 taškų pranašumą (91:82) ir tai išlaikyti pavyko iki mačo pabaigos.

Memfio klubui laimėti nesutrukdė net tai, kad blankiausias sezono rungtynes puolime sužaidė nominalus komandos lyderis Marcas Gasolis. Ispanas per 33 minutes pelnė vos 4 taškus (1/8 dvitaškių, 0/5 tritaškių), nors ir atkovojo 8 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Pirmąsias savo rungtynes po ilgos pertraukos sužaidė Joakimas Noah. „Grizzlies“ aujokas per 13 minučių pelnė 4 taškus.

Tiesa, prancūzas nesugebėjo prisidėti prie Bobano Marjanovičiaus pristabdymo. Rezervinis „Clippers“ milžinas vos per 13 minučių surinko 19 taškų, o tai daugiausiai atliko provokuodamas pražangas ir laidydamas baudų metimus.

„Clippers“: Bobanas Marjanovičius 19 (8 atk. kam., 11/12 baudų metimų, 13 minučių), Danilo Gallinari 17 (5 atk. kam.), Lou Williamsas (7 rez. perd.) ir Shai‘us Gilgeousas-Alexanderis po 12.

„Grizzlies“: Mike‘as Conley 22 (7 atk. kam.), JaMychalas Greenas 19 (11 atk. kam.), Jarenas Jacksonas 13 (6 atk. kam.).

Gairės: nba, grizzlies, clippers