Tritaškiais prapliupęs A.Toupane'as atnešė pergalę Europos taurėje (2) 2 VIDEO

Spalio 15 d., 23:59
A.Toupane'as naujoje komandoje iškart veržiasi į lyderius

Pergalę Europos taurės D grupės mače iškovojo Malagos „Unicaja“ (3/0) ekipa, namie 88:83 (18:21, 23:18, 23:19, 24:25) palaužusi Stambulo „Galatasaray“ (2/1) klubą.

Komandos tris kėlinius kovėsi visiškai lygiai, tačiau ketvirtasis jau priklausė Malagos ekipai. Trečiasis Axelio Toupane‘o tritaškis suteikė andalūzams dvylikos taškų persvarą (70:58), o ir toliau tolimus metimus laidęs prancūzas varžovams priartėti leido tik paskutinėse atakose.

Buvęs žalgirietis iš viso per 23 minutes pelnė 22 taškus (1/3 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 5/5 baudų metimų), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, 3 kartus prasižengė bei surinko 22 naudingumo balus.

Statistu nebuvo ir kitas buvęs žalgirietis Malagos ekipoje Deonas Thompsonas, per 19 minučių surinkęs 12 taškų (1/4 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 4/6 baudų metimų), 4 kamuolius bei 14 naudingumo balų.

Tuo tarpu Turkijos ekipoje individualiais veiksmais piktnaudžiavo Aaronas Harrisonas ir Tai‘us Websteris, kartu „iš žaidimo“ išmetę net 33 metimus.

Mačą arenoje stebėjo 5879 žiūrovai, o jam teisėjavo portugalas Fernando Rocha, serbas Marko Jurasas ir vokietis Clemensas Fritzas.

„Unicaja“: Axelis Toupane‘as 22 (5/8 tritaškių), Volodymyras Gerunas 13 (5/5 dvitaškių), Deonas Thompsonas 12, Joshas Adamsas (5 atk. kam., 5 rez. perd., 2/7 tritaškių) ir Adamas Wačynskis po 11.

„Galatasaray“: Aaronas Harrisonas 20 (4/13 tritaškių, 6 rez. perd.), Tai‘us Websteris 14 (4 rez. perd., 4/12 dvitaškių), Zachas Auguste‘as 13 (6 atk. kam.), Gokseninas Koksalis 9 (3/4 tritaškių).