Tris kėlinius atsilikusi W.Clyburno vedama CSKA palaužė svečius iš Vokietijos (15) 3 VIDEO, FOTOGALERIJA

Sausio 17 d., 21:09
D.Williamsas solidžiai pasirodė prieš vienus iš Eurolygos favoritų (Scanpix nuotr.)

Nelengvą pergalę Eurolygoje iškovojo Maskvos CSKA (14/5) ekipa, namie 77:70 (13:20, 22:17, 17:20, 25:13) nugalėjusi Miuncheno „Bayern“ (9/10) krepšininkus.

Rungtynes kiek netikėtai sėkmingiau pradėjo svečiai iš Vokietijos, pirmąją atkarpą laimėję 12:4. Staigmena varžovams tapusį tempą „Bayern“ išlaikė ir iki pirmojo ketvirčio pabaigos – 20:13.

„Armiečiai“ užtruko iki pat aštuonioliktosios rungtynių minutės, kad išlygintų rezultatą (35:35). Vis dėlto likusios dvi pirmosios rungtynių dalies minutės šeimininkams buvo tuščios, o tuo pasinaudojęs „Bayern“ sugebėjo susigrąžinti trapų pranašumą – 37:35.

Vokiečiai dar atsilaikė ir trečiajame kėlinyje, tačiau ketvirtasis priklausė šeimininkams. Iniciatyvą perėmusi CSKA ne tik persvėrė rezultatą, bet spėjo įgyti dviženklį pranašumą (75:64), todėl „Bayern“ net nepavyko sukurti intriguojančios pabaigos.

Komandos iki šiol Eurolygoje buvo susitikusios tris kartus ir visus juos laimėjo CSKa. Maža to, vos kartą Vokietijos klubas sugebėjo pralaimėti vienženkliu skirtumu, kai 2013–2014 metų sezono „Top 16“ etape nusileido 70:77.

CSKA: Willas Clyburnas 20 (2/5 tritaškių, 8 atk. kam.), Danielis Hackettas 12, Sergio Rodriguezas 11 (2/7 tritaškių, 6 rez. perd.), Joelis Bolomboy‘us 9.

„Bayern“: Petteri Koponenas ir Nihadas Djedovičius po 12, Stefanas Jovičius, Leonas Radoševičius ir Derrickas Williamsas (7 atk. kam.) po 10.

Gairės: eurolyga, cska, bayern