Trijulės atsisakymą pakomentavęs D.Adomaitis džiaugėsi atsidavimu: Kalniečio noras buvo net per didelis (11) VIDEO interviu, FOTOGALERIJA

Rugpjūčio 4 d., 21:50
D.Adomaitis pakomentavo pergalę prieš suomius (Lino Žemgulio nuotr.)
D.Adomaitis pakomentavo pergalę prieš suomius (Lino Žemgulio nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Lietuvos krepšinio rinktinė antrajame draugiškame mače iškovojo pirmąją pergalę, 80:60 nugalėdama Suomiją.

Po rungtynių rinktinės strategas Dainius Adomaitis pakomentavo sprendimą atsisakyti trijų žaidėjų ir pasidalino įspūdžiais apie rungtynes.

„Ačiū pirmiausia gerbėjams, užpildžiusiems visą areną ir davusiems gerą energiją, tam tikrą dopingą. Faktas, kad noro ir pastangų šiandien buvo daug, tai yra svarbiausia. Kas liečia kokybę, buvo klaidų gynyboje, keičiantis ir nesusikeičiant, bet tai yra normalu. Puolime taip pat klystame bandydami išnaudoti savo pranašumus ar įvesdami kamuolį į tam tikras situacijas. Kažkas kažką pamiršta, kažkas vėluoja, bet tai yra normalu. Atsidavimas labiausiai džiugina. Trečiojo kėlinio pradžioje matėme energiją, kuri nudžiugino“, – teigė strategas.

– Atsisveikinote su Adu Juškevičiumi, Martynu Echodu ir Gyčiu Masiuliu, kokiu pagrindu buvo priimtas šis sprendimas?

REKLAMA

– Čia yra mūsų sprendimas, viso trenerių kolektyvo. Visada treneriu šitie sprendimai yra patys sunkiausi, bjauriausi, nes visi žaidėjai, kurie atvažiuoja į rinktinę, dirba fantastiškai ir pastangos yra maksimalios. Jiems gali tik padėkoti. Galiausiai, žiūri į bendrą paveikslą, kokį nori turėti. Prisijungus Domantui ir Jonui, matome labiau tuos žaidėjus, kuriuos pasilikome.

– Kokį įspūdį palieka Rokas Giedraitis?

– Taip, mes norime turėti vieną tikrai išreikštą snaiperį metiką, jis tai ir Berlyne darė. Norėsime žaisti su dviem dideliais, JV ir Sabu, todėl Giedraitis yra labai tinkamas žaisti antrojoje ir trečiojoje pozicijose.

– Kas nutiko Mantui Kalniečiui, kad po pertraukos neberungtyniavo?

– Nuo didelio noro suspazmavo raumenys ir tiek. Čia pasekmė didelio nuovargio.

– Kaip sekėsi į žaidimą įvesti Domantą Sabonį?

– Šiose rungtynėse norėjome, kad jis žaistų penktojoje pozicijoje, kad išbandytume tam tikrus elementus. Faktas, kad jis turėjo tik vieną treniruotę su visa komanda. Gavosi vėlavimo situacijų ar nesusikalbėjimo. Buvo ir gerų momentų, bet daug momentų reikės ir taisyti.

REKLAMA

– Penktojoje pozicijoje išbandėte ir Paulių Jankūną, kokios buvo jo užduotys?

– Matome, kad turėsime prisitaikyti ir prie priešininkų, o kartais juo ir bausime varžovus. Turime derinių ir jam penktojoje pozicijoje, šiandien buvo tokios rungtynės, kur galėjome tai išbandyti.

– Kalbėjote apie Roką Giedraitį, o kokį įspūdį palieka Arnas Butkevičius?

– Labai gerai, manau labai svarbu, kad rolės žaidėjai, išeinantys trumpam laikui, darytų skirtumą. Arnas kol kas savo rolę puikiai atliko abiejuose mačuose.


11 komentarai
Naujausi komentarai (11)
Geriausiai ivertinti (11)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti