Trigubą dublį surinkęs R.Westbrookas su komanda dominavo po ilgosios pertraukos

Kovo 14 d., 07:24
R.Westbrookas aikštėje darė viską (Scanpix nuotr.)

Lauktą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Oklahomos „Thunder“ (42/26) ekipa, namie 108:96 (19:27, 23:25, 38:26, 28:18) palaužusi Bruklino „Nets“ (36/34) krepšininkus.

Pirmoji mačo pusė priklausė svečiams, kurie į ilgąją pertrauką išsinešė dviženklį pranašumą – 52:42. Vis dėlto „Thunder“ ilgai jiems tuo džiaugtis neleido.

Oklahomos klubas dar trečiajame kėlinyje persvėrė rezultatą, o užsivedęs traukinys tapo nesustabdomas. „Thunder“ ketvirtajame kėlinyje spėjo įgyti net 15 taškų pranašumą (102:87), taip anksčiau laiko garantuodami sau pergalę.

Trigubą dublį šiame mače atliko Russellas Westbrookas. Tuo jau nebestebinantis įžaidėjas per 36 minutes pelnė 31 tašką (8/15 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 3/5 baudų metimų), atkovojo 12, perėmė 3 ir prarado 5 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir 3 kartus prasižengė.

Tai buvo jau 26-asis jo trigubas dublis šį sezoną. Jis tokios statistikos eilutės vertą vidurkį demonstruoja jau trečią sezoną paeiliui.

Pastaruoju metu rolės Oklahomoje yra kiek apsivertusios. Visą sezoną iš toli strigęs R.Westbrookas per pastaruosius penkis mačus demonstruoja 46 procentų taiklumą (18/39), o rezultatyviausias komandos žaidėjas Paulas George‘as per dvi pastarąsias rungtynes rinko 14,5 taško (7/24 metimų).

„Nets“: Spenceris Dinwiddie 25 (5 atk. kam., 6/11 dvitaškių), D‘Angelo Russellas 14 (4 atk. kam., 7 rez. perd., 2/8 tritaškių), Joe Harrisas 13 (6 atk. kam., 3/6 tritaškių), Carisas LeVertas (6 atk. kam.), Allenas Crabbe‘as (2/7 tritaškių), Jarettas Allenas (5 atk. kam.) ir Rodionas Kurucas (5 atk. kam.) po 8.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 31 (12 atk. kam., 11 rez. perd., 5 klaidos, 4/8 tritaškių), Paulas George‘as 25 (9 atk. kam.), Jerami Grantas 15 (7 atk. kam.), Stevenas Adamsas 13 (7 atk. kam.).