Trigubą dublį surinkęs L.Dončičius atnešė pratęsimą, D.Nowitzki aplenkė W.Chamberlainą (7) FOTOGALERIJA, kiti rezultatai

Kovo 19 d., 06:57
L.Dončičius žibėjo dar viename pralaimėjime (Scanpix nuotr.)

Pralaimėjimą po pratęsimo Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Dalaso „Mavericks“ (28/42) klubas, namie 125:129 (34:28, 25:21, 20:35, 31:26, 15:19) nusileidęs Naujojo Orleano „Pelicans“ (31/42) ekipai.

Permainingame mače geriau startavo „Mavericks“, tačiau trečiajame kėlinyje sukomplikavo savo situaciją ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje jau patys turėjo gelbėtis.

Luka Dončičius likus žaisti dvi sekundes išprovokavo Kenricho Williamso pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos „Mavericks“ atsiliekant 109:110. Slovėnas prametė pirmąjį, bet pataikė antrąjį, o Juliuso Randle‘o metimas po minutės pertraukėlės buvo netaiklus ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Čia „Pelicans“ pabaigą sužaidė solidžiau ir nepaliko vietos atsitiktinumams. Likus žaisti pusę minutės svečiai pirmavo 124:117 ir išsaugojo šį pranašumą baudų metimo konkurse.

Universalų pasirodymą vėl surengė L.Dončičius, per 39 minutes pelnęs 29 taškus (9/19 dvitaškių, 1/7 tritaškių, 8/11 baudų metimų), atkovojęs 13 ir perėmęs 2 kamuolius, atlikęs 10 rezultatyvų perdavimų, 5 kartus suklydęs ir 4 sykius prasižengęs.

Puikią seriją pratęsė ir „Pelicans“ gynėjas Elfridas Paytonas, surinkęs jau penktąjį trigubą dublį paeiliui. Tai lygos istorijoje yra pademonstravę vos saujelė krepšininkų.

Tuo tarpu Dirkas Nowitzki vos per 12 minučių pelnė 8 takus ir taip iš šeštosios vietos visų laikų rezultatyviausių lygos krepšininkų sąraše išstūmė Wiltą Chamberlainą. Vokietis yra pelnęs 31 424 taškus, o artimiausias jo taikinys – Michaelas Jordanas (32 292 taškai).

„Pelicans“: Juliusas Randle‘as 30 (9 atk. kam., 12/20 dvitaškių), Anthony Davisas 20 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Elfridas Paytonas (10 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Frankas Jacksonas po 19, Dariusas Milleris ir Ianas Clarkas (0/4 tritaškių) po 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 29 (1/7 tritaškių, 13 atk. kam., 10 rez. perd.), Timas Hardaway‘us 21 (6 atk. kam., 3/9 tritaškių, 5 klaidos), Dwightas Powellas 16 (8 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 14, Maximilianas Kleberas (6 atk. kam.), ir Salahas Mejri (7 atk. kam.) po 9, Dirkas Nowitzki 8.