„Trail Blazers“ ir be lyderių sumindė Izraelio ekipą

Spalio 11 d., 07:39
A.Simonsas sužaidė solidų mačą (Scanpix nuotr.)

Lengvą pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo Portlando „Trail Blazers“ ekipa, savo arenoje 104:68 (24:19, 32:20, 23:25, 25:4) sumindžiusi Haifos „Maccabi“ klubą.

Portlando komanda šiame susitikime jokių problemų neturėjo – ilgą laiką pirmavo dviženkliu skirtumu, o varžovų dvasią visiškai palaužė ketvirtajame kėlinyje, kai į savo krepšį praleido vos 4 taškus ir lengvą pergalę pavertė sutriuškinimu.

„Trail Blazers“ taip pasirodė net ir be visų savo lyderių. Trenerio sprendimu aikštėje nepasirodė Damianas Lillardas, C.J.McCollumas, Hassanas Whiteside‘as ir Pau Gasolis, o reabilitaciją po traumos tęsia Jusufas Nurkičius.

Tai suteikė šansą pasižymėti jaunesniems žaidėjams, o šiuo geriausiai pasinaudojo Anfernee Simonsas, per 30 minučių pelnęs 22 taškus (4/7 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojęs 5 ir perėmęs kamuolį, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus prasižengęs.

„Maccabi“ gretose driokstelėjo vietinis talentas Romanas Sorkinas. Izraelietis per 33 minutes pelnė 17 taškų (4/8 dvitaškių, 3/8 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo net 5 metimus ir po 3 kartus suklydo bei prasižengė.

Rungtynėms teisėjavo ir lietuvis Gediminas Petraitis.

„Maccabi“: Romanas Sorkinas 17 (5 blokai), Norrisas Cole‘as (4/15 metimų) ir Brandonas Rushas (4/13 metimų) po 10, Jamesas Youngas 9, Gregory Vargas 7 (5 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Trail Blazers“: Anfernee Simonsas 22 (5 atk. kam.), Zachas Collinsas 16 (9 atk. kam.), Gary Trentas 10, Rodney Hoodas ir Shalas Labissiere‘as (15 atk. kam.) po 9.