„Timberwolves“ pergalių serija – ilgiausia per pastaruosius 16 metų

Sausio 13 d., 08:33
K.Townsas buvo nesulaikomas (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir toliau puikią formą demonstruoja Minesotos „Timberwolves“ (28/16), kuri namuose 118:108 (24:27, 31:30, 32:29, 31:22) susitvarkė su Niujorko „Knicks“ (19/23).

Tai buvo jau ketvirtoji „Timberwolves“ pergalė paeiliui. Ši pergalių serija Minesotos komandai yra ilgiausia nuo 2001-ųjų.

Įdomu tai, kad šis mačas buvo šeštasis paeiliui, kai „Timberwolves“ namų arenoje „Target Center“ nebuvo laisvų vietų. Tai ilgiausia serija nuo 1990–1992 m., kai klubas pardavė visus bilietus į 48 namų rungtynes paeiliui.

Net aštuoni „Timberwolves“ žaidėjai prie pergalės prisidėjo dviženkliu taškų skaičiumi. Vienas geriausių sezono rungtynių sužaidė nuo suolo pakilęs ir 10 taškų per 11 minučių sumetęs Nemanja Bjelica.

Šeimininkai pabėgo lemiamo kėlinio pradžioje, kai surengė atkarpą 10:2 ir įgijo 9 taškų pranašumą (97:88). Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, nugalėtojas abejonių nebekėlė (108:92).

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 23 (15 atk. kam., 9 rez. perd.), Tajus Gibsonas 17, Andrew Wigginsas 16, Jimmy Butleris 13, Jeffas Teague'as 12 (8 rez. perd.), Jamalas Crawfordas, Gorgui Diengas ir Nemanja Bjelica po 10.

„Knicks“: Jarrettas Jackas 18 (8 rez. perd.), Kristapas Porzingis 17 (10 atk. kam.), Enesas Kanteris (12 atk. kam.) ir Timas Hardaway'us po 16, Courney Lee 14, Michaelas Beasley 13, Kyle'as O'Quinnas 12.