Tikras pažeminimas: čempionams kailį karšė Viurcburgo duetas, iššovęs australas ir trigubą dublį surinkęs L.Dončičius (11)

Kovo 24 d., 07:54
L.Dončičius surengė puikų pasirodymą (Scanpix nuotr.)

Labai netikėtą ir triuškinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Dalaso „Mavericks“ (29/44) klubas.

Teksaso valstijos komanda išvykoje net 126:91 (37:22, 37:24, 34:24, 18:21) iškaršė kailį Oklando „Golden State Warriors“ (49/23) ekipai, kuri vertėsi be Stepheno Curry.

Skambiausią sezono pergalę „Mavericks“ klubui padėjo iškovoti net keli puikiai pasirodę krepšininkai.

Rezultatyviausią sezono mačą sužaidė 21 tašką pelnęs Dirkas Nowitzki, o jam taip pat puikiai talkino kitas Viurcburgo mieste gimęs vokietis Maximilianas Kleberis, kuris surinko 16 taškų.

Driokstelėjo ant NBA parketo ir nedaug šansų pasireikšti gaunantis Ryanas Broekhoffas. Australo sąskaitoje – 17 taškų per 25 minutes.

Tikra vyšnia ant pyrago tapo Luka Dončičiaus pasirodymas. Kylanti NBA žvaigždė per 27 minutes surinko trigubą dublį – 23 taškai, 11 atkovotų kamuolių bei 10 rezultatyvių perdavimų.

Dalaso klubas nutraukė 12 pralaimėjimų seriją Oklande, kuri tęsėsi nuo 2012-ųjų balandžio. „Kariai“ šiame susitikime pataikė vos 4 tritaškius iš 30 (13,3 proc.).

„Golden State Warriors“: Kevinas Durantas 25 (0/8 tritaškiai), DeMarcusas Cousinsas 19 (6 atk. kam.), Kevonas Looney 12 (5/6 dvitaškiai).

„Mavericks“: Luka Dončičius 23 (4/11 tritaškiai), Dirkas Nowitzki 21 (5/8 tritaškiai), Ryanas Broekhoffas 17 (5 atk. kam.), Maximilianas Kleberis 16 (4/6 tritaškiai, 9 atk. kam.).