Tendencijos nesikeičia – „Chimki“ vėl krito Vieningoje lygoje (1)

Balandžio 14 d., 22:04
E.McCollumas pergalės nenukalė

Nesėkmių šleifo ir toliau neatsikrato Maskvos srities „Chimki“ (11/10), Vieningosios lygos mače namie 64:69 (23:19, 10:20, 14:13, 17:17) nusileidę Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (14/7) klubui.

Likus minutei šeimininkai dar buvo išlyginę rezultatą, tačiau Andrejus Voroncevičius pataikė iš toli, žūtbūt tritaškiu atsakyti norėję „Chimki“ per vieną ataką prametė net tris metimus, o Ivanas Strebkovas baudų metimais įtvirtino pergalę.

Po beveik trejų metų pertraukos į žaidimą grįžęs Timofejus Mozgovas ir toliau palieka gana solidų įspūdį – 12 minučių, 8 taškai (3/3 dvitaškių, 2/2 baudų metimų), 2 atkovoti kamuoliai ir 11 naudingumo balų.

Koją Eurolygos klubui šiame mače kišo netaiklūs tritaškiai – 4/24, 16 procentų. Varžovai tokių problemų neturėjo – 9/24, 37 procentai.

Maskvos srities ekipa likus dviems turams yra užsitikrinusi vietą atkrintamosiose, tačiau ten turėtų startuoti prieš aukščiausio pajėgumo klubą. Lietuviškoji Permės „Parma“ (10/12) kėsinasi nustumti „Chimki“ net į aštuntąją vietą, o tada jau ketvirtfinalyje lauktų Sankt Peterburgo „Zenit“.

„Chimki“: Errickas McCollumas 19 (0/4 tritaškių), Sergejus Karasiovas 11 (5 atk. kam., 1/6 tritaškių), Jevgenijus Voronovas ir Timofejus Mozgovas po 8.

„Nižnij Novgorod“: Luke‘as Petrasekas 13 (2/2 dvitaškių, 2/2 tritaškių), Ivanas Strebkovas (5 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Andrejus Voroncevičius (6 atk. kam.) po 12, Artiomas Komolovas 8 (5 atk. kam.).