Tauragės komandos naujokas neabejoja, jog ekipa pradės skinti pergales (2)

Spalio 17 d., 10:57
M.Stašys tiki, jog Tauragės komanda dar atsities (Dainius Lukšta, NKL nuotr.)
M.Stašys tiki, jog Tauragės komanda dar atsities (Dainius Lukšta, NKL nuotr.)
Šaltinis: NKL

Ilgametis Klaipėdos krepšinio atstovas Mindaugas Stašys šį sezoną rungtyniauja Tauragėje ir pergalių siekia jau ne su ilgamete savo komanda Klaipėdoje.

Sezoną su „Tauragės“ komanda M.Stašys pradėjo kukliai – 1 pergale per ketverias rungtynes. Apie tai ir įspūdžius naujoje komandoje jis pasidalijo mintimis interviu su „Tauragės“ ekipos atstovais.

– Kaip jaučiatės Tauragėje?

– Jaučiuosi labai gerai, tiek treneriai, tiek vadovai, tiek senbuviai žaidėjai priėme labai puikiai, jaučiasi geras ryšys tarp visų grandžių, visi labai puikūs ir šilti žmonės.

– Jūsų nuomone, kokie yra šios komandos privalumai?

– Vienas ir esminis privalumas – patirtis. Žinau, jog daugeliui skamba keistai, kad daugiau nei 5 žaidėjai įkopę į ketvirtą dešimtį, bet iki jos jiems dar nemažai ir liko. O šaltą protą išlaikyti tuomet, kada labiausiai reikia, būtent patirtis ir leidžia. Manau, jog tai privalumas.

REKLAMA

– Kas lėmė, kad komanda praėjusį savaitgalį patyrė dvi nesėkmes?

– Šiai dienai žaidžiame ne pajėgiausios sudėties. Trūksta Raido bei Tautvydo ir tas atsiliepia rungtynių metu. Tiek pirmose rungtynėse su Palangos, tiek su „Perlo“ komandomis pritrūko žaidėjų, kurie leistų palaikyti vienodą tempą visų rungtynių metu. Šiai dienai tas labiausiai kiša koją. Tikimės, jog Raidas šį savaitgalį jau galės padėti komandai.

– Kokią įtaką tie pralaimėjimai gali turėti komandai?

– Jūs labai skubate kalbėti apie įtaką. Kol kas sunku spręsti, sezonas dar tik prasidėjo ir viskas dar tikrai gali pakrypti į kitą pusę, mes, kaip jau ir sakiau, esame patyrę ir patikėkite, kol kas tai nieko nereiškia, aišku, reikia daryti išvadas, gerinti žaidimą, bet vis tik tai dar tik pradžia.

– Kaip manote, ką reikia akcentuoti prieš šio savaitgalio rungtynes?

– Tiek Gargždų, tiek KTU komandos šiai dienai demonstruoja gerą sportinę formą. Pirmiausia, reikia gerai padirbėti gynyboje, pradėti nuo jos, o gerai apsigynus rasime būdų ir užpulti. Norėtųsi paprašyti sirgalių, kad ateitų palaikyti Tauragės krepšinio komandos, nes mums tai yra tarsi šeštas žaidėjas, kuris padeda sunkiais momentais atsitiesti ir pasiekti pergales. Laukiame pilnos Bastilijos šeštadienio rungtynėse

– Kaip jums patinka rungtynių atmosfera Tauragėje?

– Tiesą sakant, aš Bastiliją prisimenu daug triukšmingesnę, tad gal ne tik komandai, bet ir sirgaliams reikia įsibėgėti. Tikrai visus kviečiu ateiti palaikyti mus jau šeštadienį, visiems kartu bus lengviau pasiekti pergalių Tauragei.


2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti

Apklausa

Kaip D.Motiejūnui seksis „Spurs“ gretose atkrintamosiose?

Balsuoti Archyvas