Tarpsezonio pranašai: kaip vasarą pasitinka Vakaruose už borto likusios komandos (1)

Balandžio 22 d., 12:25
Už atkrintamųjų borto Vakaruose liko daug ryškių žaidėjų (Scanpix nuotr.)
Už atkrintamųjų borto Vakaruose liko daug ryškių žaidėjų (Scanpix nuotr.)
Rokas Liolaitis

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) prasidėjo atkrintamosios. Tuo pačiu tai reiškia, kad sezonas baigėsi keturiolikai komandų, kurios liko už svarbiausių kovų borto.

Septynios tokios komandos tarpsezoniui jau pradėjo ruoštis Vakaruose. Tarp jų – Luka Dončičiaus atstovaujama ir Dirko Nowitzki palikta Dalaso „Mavericks“, LeBrono Jameso nesėkmingai gaivinta Los Andželo „Lakers“ bei kryžkelėje atsidūrusi Naujojo Orleano „Pelicans“.

Portalas Krepsinis.net padės apžvelgti, ko iš septynių už Vakarų konferencijos atkrintamųjų borto likusių komandų galima tikėtis artimiausiu metu ir kokios perspektyvos jų laukia kitą sezoną.

Tarp komandoje likusių žaidėjų pateikti ir negarantuotus kontraktus („plius vieną“ žaidėjo bei komandos pasirinkimu turintys bei laukiantys kvalifikacinių pasiūlymų) turintys žaidėjai, o visi jie išrikiuoti pagal tai, kiek uždirbo praėjusį sezoną, pradedant nuo brangiausio.

REKLAMA

Bookeris Bookeris

Fynikso „Suns“ (19/63)

Sutartis kitam sezonui turi: Tyleris Johnsonas (SG, 26 metai, 193 cm.), T.J.Warrenas (SF, 25 metai, 203 cm.), DeAndre Aytonas (C, 20 metų, 216 cm.), Joshas Jacksonas (SF, 22 metai, 203 cm.), Mikalas Bridgesas (SF, 22 metai, 201 cm.), Devinas Bookeris (SG, 22 metai, 198 cm.), Kelly Oubre (SF, 23 metai, 201 cm.), Elie Okobo (PG, 21 metai, 191 cm.), De‘Anthony Meltonas (PG, 20 metų, 193 cm.).

Laisvi. Nežibėjusi Fynikso ekipa į rinką daug ryškių talentų nepaleidžia. Naujokų biržoje aukštais tikslais kviesto, tačiau taip ir neatsiskleidusio Dragano Benderio (PF, 21 metai, 216 cm.) kontraktas su ekipa baigiasi ir jam veikiausiai bus tiesiog leidžiama laimės ieškoti kitur. Aukštos mainų vertės puolėjas neturi, o ir šiaip dėl aukšto ketvirtojo šaukimo iki šiol uždirbo daugiau nei yra vertas (4,2 milijono JAV dolerių per sezoną). Komandą paliks ir veteranas Jamalas Crawfordas (SG, 39 metai, 195 cm.). Gynėjas įrodė, kad išliko pajėgus puolime ir savo vietą rastų pajėgesnėje komandoje.

REKLAMA

„Algų kepurė“. Klubo jau yra įsipareigojęs kitą sezoną algoms išleisti 85,5 milijono JAV dolerių (su sąlyga, kad išlaikys K.Oubre, bet šis yra nebrangus ir produktyvus, todėl tai veikiausiai nutiks). Tai reiškia apie 24 milijonus laisvų JAV dolerių, už kuriuos neišeina maksimalus kontraktas, tačiau į pajėgius vidutiniokus dairytis galima. „Suns“ taip pat turi galimybę be kitų komandų įsikišimo nebrangiai išlaikyti Jimmerį Fredette‘ą (SG, 30 metų, 188 cm.) ir Raymondą Spaldingą (PF, 22 metai, 208 cm.), tačiau nė vienas iš jų ryškaus įspūdžio nepaliko, todėl vargu ar bendradarbiavimas bus pratęstas.

Tarpsezonio tikslai. „Suns“ jau spėjo pasirašyti sultingą sutarties pratęsimą su D.Bookeriu, todėl jo ir D.Aytono duetas Fynikse yra garantuotas dar bent ketveriems metams į priekį. Tiesa, atkrintamosiose dar nežaidęs gynėjas ilgainiui gali pailsti nuo buvimo turnyro lentelės uodegoje ir užsigeisti mainų, nors šiuo metu ir demonstruoja ištikimybę. Kad taip nenutiktų, „Suns“ turi pagaliau rasti tikrą įžaidėją ir aplipdyti savo jaunimą pajėgiais ir patyrusiais vidutiniokais. Vasarą bus pinigų tai padaryti, todėl „Suns“ privalo gerinti sudėtį, jei nenori likti prie suskilusios geldos.

REKLAMA

Kito sezono prognozė. Vasarą drastiškų pokyčių „Suns“ sudėtyje nesišviečia, todėl autsaiderės statusas geriausiu atveju gali būti pakeistas į vidutiniokės. Maža to, D.Bookeris kasmet nemažai rungtynių praleidžia dėl traumų, o atotrūkis nuo kitos prasčiausios Vakarų komandos yra net 14 pergalių, todėl spėjant „Suns“ ateitį būti optimistu yra sudėtinga.

Dončičius Dončičius

Dalaso „Mavericks“ (33/49)

Sutartis kitam sezonui turi: Timas Hardaway‘us (SG, 27 metai, 198 cm.), Courtney Lee (SG, 33 metai, 195 cm.), Dwightas Powellas (PF, 27 metai, 210 cm.), Luka Dončičius (SF, 20 metų, 201 cm.), Kristapas Porzingis (PF, 23 metai, 221 cm.), Justinas Jacksonas (SF, 24 metai, 203 cm.), Jalenas Brunsonas (PG, 22 metai, 191 cm.), Ryanas Broekhoffas (SG, 28 metai, 201 cm.).

REKLAMA

Laisvi. Karjerą baigė ir jautriai į pensiją išlydėtas buvo Dirkas Nowitzki (PF, 40 metų, 213 cm.), apie kurį išsiplėsti jau neverta. Paskui vokietį reikėtų pasukti ir Zachui Randolphui (PF, 37 metai, 206 cm.), kuris šį sezoną trumpai priklausė „Mavericks“, po mainų iš Sakramento. J.J.Barea (PG, 34 metai, 185 cm.) gydosi sunkią traumą, o jo kontraktas su komanda baigiasi, todėl įdomu, ką „Mavericks“ darys su Puerto Riko rinktinės įžaidėju. Tuo tarpu už minimalius kontraktus žaidę ir vertę kiek pakėlę Salahas Mejri (C, 32 metai, 218 cm.), Dorianas Finney-Smithas (SF, 25 metai, 203 cm.) bei Maximilianas Kleberas (PF, 27 metai, 210 cm.) savo šansus išbandys laisvųjų agentų rinkoje.

„Algų kepurė“. Dalaso klubą palieka ne vienas, o tai reiškia ir atsiveriančias erdves „algų kepurėje“ – kitą sezoną „Mavericks“ yra įsipareigoję išleisti vos 64 milijonus JAV dolerių, o tai reiškia, kad vietos piniginėje liks net ir pasirašius maksimalų kontraktą. Šie pinigai taip pat reikalingi, nes komandos sudėtis šiuo metu yra itin trumpa, o ją užpildyti reikės. Be to, netrukus reikės pradėti derėtis ir dėl K.Porzingio sutarties pratęsimo.

Tarpsezonio tikslai. „Mavericks“ pirma turi išsiaiškinti bendrą K.Porzingio sveikatos būklę ir nustatyti, kokio kontrakto „vienaragis“ iš Latvijos yra vertas. Be to, reikia išspręsti ir kilusias problemas dėl latvio kaltinimo išprievartavus merginą. Kitas tikslas – panaudoti maksimalaus kontrakto vertą vietą piniginėje. „Mavericks“ vadovai yra realistai, todėl į ryškiausius laisvosios rinkos talentus, kaip Kevinas Durantas ar Kawhi Leonardas nesitaiko. Dalaso klubas akis yra nukreipęs į Nikola Vučevičių ir Kemba Walkerį, todėl gali nustebinti ankstyvu pirkiniu, kol kiti klubai varžysis dėl minėtųjų K.Duranto ar K.Leonardo.

REKLAMA

Kito sezono prognozė. Sugrįžus K.Porzingiui ir prie komandos prijungus dar vieną žvaigždės statuso vertą žaidėją, su L.Dončičiumi jau galima formuoti didyjį trejetą, nors „Mavericks“ iki šiol ir buvo žinoma kaip prieš tokią sistemą einanti komanda. Vis dėlto naujam sąstatui prireiks laiko atrasti bendram žaidimui, tačiau atsinaujinę „Mavericks“ gali realiai pretenduoti į atkrintamąsias jau kitą sezoną.

Davisas

Naujojo Orleano „Pelicans“ (33/49)

Sutartis kitam sezonui turi: Jrue Holiday‘us (PG, 28 metai, 193 cm.), Anthony Davisas (PF, 26 metai, 208 cm.), Solomonas Hillas (SF, 28 metai, 201 cm.), E‘Twaunas Moore‘as (SG, 30 metų, 193 cm.), Juliusas Randle‘as (PF, 24 metai, 206 cm.), Stanley Johnsonas (SF, 22 metai, 201 cm.), Jahlilas Okaforas (C, 23 metai, 210 cm.), Frankas Jacksonas (PG, 20 metų, 191 cm.), Kenrichas Williamsas (SG, 24 metai, 201 cm.), Dairis Bertanis (SG, 29 metai, 193 cm.).

REKLAMA

Laisvi. Komandą palieka ne vienas įdomus žaidėjas – praėjusį sezoną vos 3 milijonus JAV dolerių uždirbęs, bet trigubais dubliais vertę pakėlęs Elfridas Paytonas (PG, 25 metai, 193 cm.), snaiperis Dariusas Milleris (SF, 29 metai, 203 cm.), sutarčių kitam sezonui neturi ir intriguojantys aukštaūgiai Cheickas Diallo (PF, 22 metai, 206 cm.) bei Christianas Woodas (PF, 23 metai, 208 cm.).

„Algų kepurė“. Šiuo metu „Pelicans“ „algų kepurėje“ yra kontraktų už 96 milijonus JAV dolerių, nors netrukus komanda gali kiek „atpigti“, nes vietos joje veikiausiai neišlaikys Stanley Johnsonas. Vis dėlto itin prisirišti prie dabartinių skaičių nederėtų, nes A.Daviso mainai viską išbalansuos.

Tarpsezonio tikslai. Šiuo metu klubas sprendžia rimtą galvosūkį – renkasi naują generalinį direktorių, be kurio svarbūs sprendimai negali būti atliekami. Tuo tarpu pagrindinis „Pelicans“ vasaros prioritetas yra tvarkingai atlikti A.Daviso mainus. Aukštaūgis palikti komandą prašėsi dar vasario mėnesį, bet mainų laikotarpiui užsidarius, šiuos planus teko nukelti. Dabar jau yra būtinybė, nes apie komandos klijavimą nesutvarkius šio reikalo negali būti nė kalbos, o vilkinant šį procesą jo vertė tik kris. A.Daviso kontraktas nustoja galioti jau kitą vasarą, todėl klubai neklos daug už tai, ką jau po metų gali gauti už dyką. Tik tada bus galima kalbėti apie naujo komandos veido formavimą.

REKLAMA

Kito sezono prognozė. Klubai retai iškart atsigauna išmainę savo žvaigždę. Paprastai persigrupavimo procesas užtrunka ne vieną sezoną, o to paties galima tikėtis ir iš „Pelicans“. Kitą sezoną jų į atkrintamųjų lenktynes galima neįtraukti – daug tikėčiau klubą matyti Vakarų konferencijos dugne.

Valančiūnas Valančiūnas

Memfio „Grizzlies“ (33/49)

Sutartis kitam sezonui turi: Mike‘as Conley (PG, 31 metai, 185 cm.), Chandleris Parsonsas (SF, 30 metų, 208 cm.), Jonas Valančiūnas (C, 26 metai, 213 cm.), Avery Bradley (SG, 28 metai, 188 cm.), Kyle‘as Andersonas (SF, 25 metai, 206 cm.), C.J.Milesas (SG, 32 metai, 198 cm.), Jarenas Jacksonas (PF, 19 metų, 210 cm.), Delonas Wrightas (SG, 26 metai, 195 cm.), Dillonas Brooksas (SG, 23 metai, 198 cm.), Ivanas Rabbas (PF, 22 metai, 208 cm.), Bruno Caboclo (SF, 23 metai, 206 cm.).

REKLAMA

Laisvi. Vietos komandoje kitą sezoną veikiausiai neatsiras kaip gynybos specialistams užsirekomendavusiems Justinui Holiday‘ui (SF, 30 metų, 198 cm.) ir Jevonui Carteriui (PG, 23 metai, 188 cm.), sutarčių kitam sezonui neturi ir veteranas iš Prancūzijos Joakimas Noah (C, 34 metai, 210 cm.). Tuo tarpu A.Bradley bei D.Brookso kontraktai nėra garantuoti. D.Brooksas uždirba minimaliai, todėl jį pasilikti komandai nebūtų didelė našta, tuo tarpu A.Bradley numatytas 12,9 milijonų JAV dolerių atlyginimas, todėl jis savo likimu garantuotas būti dar neturėtų.

„Algų kepurė“. Nors galutinė komandos sudėtis dar nėra aiški, tačiau jau dabar akivaizdu, kad daug pinigų vasarą Memfio klubas neturės. Net jei bus atsisakyta tiek A.Bradley, tiek D.Brookso, o laimę laisvųjų agentų rinkoje nuspręs išmėginti J.Valančiūnas, „Grizzlies“ vis tiek turės tik 20 milijonų JAV dolerių savo „algų kepurėje“, o to žvaigždei neužtenka, nebent keliems vidutiniams kontraktams. Pasilikus vien J.Valančiūnui, „algų kepurėje“ jau lieka tik centai.

Tarpsezonio tikslai. Nuo klubo tai priklauso minimaliai, tačiau J.Valančiūnas pats turi teisę rinktis, jam likti Memfyje ir uždirbti 17 milijonų JAV dolerių be aukštų tikslų kitą sezoną, ar išeiti ir ieškoti pinigų bei pergalių kitur. Iki šiol lietuvis demonstravo ištikimybę visiems ankstesniems savo klubams, tačiau taip pat ir buvo įpratęs siekti titulų, todėl jo pasirinkimas dar tikrai nėra garantuotas. Vasarą „Grizzlies“ taip pat svarstys, ką daryti su M.Conley. Ilgametis komandos lyderis tarsi ir nėra labai reikalingas jaunai komandai, tačiau atsisakyti – taip pat gaila. Vis dėlto jis su Ch.Parsonsu kartu uždirba 57 milijono JAV dolerių per sezoną, o tai net į titulą nepretenduojančiai komandai yra labai didelė našta.

REKLAMA

Kito sezono prognozė. Sezono pabaigoje „Grizzlies“ pademonstravo gyvybės ženklus, bet Memfio klubas vis tiek neturi daug galimybių per vasarą nuversti kalnų, todėl sunku jį įsivaizduoti pranokstant šio sezono pasiekimus. Tikėtina, kad ir kitą sezoną „Grizzlies“ plaukios aplink šį sezoną užimtą 12-ąją vietą Vakaruose.

Timberwolves Timberwolves

Minesotos „Timberwolves“ (36/46)

Sutartis kitam sezonui turi: Andrew Wigginsas (SF, 24 metai, 203 cm.), Jeffas Teague (PG, 30 metų, 188 cm.), Gorgui Diengas (C, 29 metai, 210 cm.), Robertas Covingtonas (SF, 28 metai, 206 cm.), Karlas-Anthony Townsas (C, 23 metai, 213 cm.), Dario Šaričius (PF, 25 metai, 208 cm.), Tyusas Jonesas (PG, 22 metai, 188 cm.), Joshas Okogie (SG, 20 metų, 193 cm.), Keitas Batesas-Diopas (SF, 23 metai, 206 cm.), Cameronas Reynoldsas (SG, 24 metai, 203 cm.).

REKLAMA

Laisvi. Be vietos komandoje lieka veteranai Jerrydas Baylessas (PG, 30 metų, 191 cm.) ir Anthony Tolliveris (PF, 33 metai, 203 cm.). Kitą sezoną klube veikiausiai nebus ir viso buvusio Čikagos „Bulls“ legiono – jau atleisto Tomo Thibodeau čia priviliotų Tajaus Gibsono (PF, 33 metai, 206 cm.), Luolo Dengo (SF, 34 metai, 206 cm.) ir Derricko Rose‘o (PG, 30 metų, 191 cm.). Pastarasis geru žaidimu nusipelnė šanso, tačiau jo turės ieškoti kitoje ekipoje, nes šį sezoną uždirbo vos 2,2 milijono JAV dolerių, o daugiau jam pasiūlyti „Timberwolves“ gali sunkiai.

„Algų kepurė“. Sudėjus tik garantuotas kito sezono sutartis, „algų kepurėje“ jau lieka tik trupiniai – išleidžiama net 108 milijonai JAV dolerių. Nusprendus susigrąžinti T.Gibsoną ar D.Rose‘ą, ši suma gali tik dar išaugti.

Tarpsezonio tikslai. Daugiausiai uždirbantis komandos žaidėjas yra vienas neefektyviausių lygos krepšininkų A.Wigginsas. Vis dėlto iki 2023-ųjų galiojantį jo kontraktą nebus lengva „prastumti“ jokiai ekipai, todėl kanadietis Minesotoje dar gali ir užsibūti. Tokiu atveju „Timberwolves“ su jaunu, nors daug perspektyvų ir neturinčiu branduoliu bei itin nelanksčia „algų kepure“. Minesota niekada nebuvo patraukliu taikiniu laisviesiems agentams, o ir pinigais ten šią vasarą nelyja, todėl „Timberwolves“ veikiausiai belieka gerinti K.Townso gynybą bei bandyti kelti A.Wigginso krepšinio IQ bei tikėtis geriausio.

REKLAMA

Kito sezono prognozė. „Timberwolves“ yra jauna ir auganti komanda, nors ir susidaro įspūdis, kad daugelis jaunųjų žaidėjų jau yra labai arti savo piko, nes A.Wigginsas ar K.Townsas jau neturi daug erdvės tobulėti, T.Jonesas yra labai protingas, tačiau fiziškai ribotas žaidėjas, o J.Okogie – atletas, kuriam dar reikia labai tobulinti savo įgūdžius. Viską sudėjus, „Timberwolves“ veikiausiai ir vėl kausis dėl vietos atkrintamosiose, nors ir nebus favoritai ją užimti.

Lakers Lakers

Los Andželo „Lakers“ (37/45)

Sutartis kitam sezonui turi: LeBronas Jamesas (SF, 34 metai, 203 cm.), Lonzo Ballas (PG, 21 metai, 198 cm.), Brandonas Ingramas (SF, 21 metai, 206 cm.), Moritzas Wagneris (C, 21 metai, 210 cm.), Kyle‘as Kuzma (PF, 23 metai, 206 cm.), Joshas Hartas (SG, 24 metai, 195 cm.), Isaacas Bonga (PG, 19 metų, 203 cm.).

REKLAMA

Laisvi. „Lakers“ pasirūpino savo sutartis sudėlioti būtent taip, kad šią vasarą turėtų kuo daugiau pinigų. Kontraktų kitam sezonui neturi visas būrys patyrusių žaidėjų – Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as (SG, 26 metai, 195 cm.), Rajonas Rondo (PG, 33 metai, 185 cm.), Mike‘as Muscala (PF, 27 metai, 210 cm.), Lance‘as Stephensonas (SG, 28 metai, 198 cm.), Reggie Bullockas (SG, 28 metai, 201 cm.), JaVale‘as McGee (C, 31 metai, 213 cm.) ir Tysonas Chandleris (C, 36 metai, 216 cm.). Ekipoje veikiausiai neliks ir sezono pabaigoje sublizgėjusio Alexo Caruso (SG, 25 metai, 195 cm.).

„Algų kepurė“. „Lakers“ jau seniai savo kortas laiko atverstas – kito sezono kontraktai sudaro vos 65 milijonus JAV dolerių (37,4 iš jų nubyra L.Jamesui). Tai reiškia, kad vasarą klubas turės daugiau nei 40 milijonų laisvų JAV dolerių, už kuriuos išeina maksimalus kontraktas ir dar keletas solidžių papildymų.

Tarpsezonio tikslai. Los Andželo klubas turėjo gausybę planų – mainų būdu gauti Anthony Davisą, kur nors išsiųsti Lonzo Ballą (jis buvo siūlomas „Bulls“), vilioti į komandą tokias žvaigždes kaip K.Durantas, Klay‘us Thompsonas ar K.Leonardas bei pakeisti trenerių štabą. Vis dėlto kol kas buvo tik atsisveikinta su strategu Luke‘u Waltonu, o už krepšinio operacijas atsakingas Magicas Johnsonas netikėtai pasitraukė iš pareigų, įnešdamas papildomos sumaišties. Viso to rezultatas – L.Jamesas leidžia laiką kviesdamas draugus filmuotis antrojoje „Kosminio krepšinio“ dalyje, o „Lakers“ ir toliau išlieka tirštoje migloje dėl savo ateities.

Kito sezono prognozė. Viskas priklauso nuo „Lakers“ vasaros darbų. Jei klubas prisivilios naujų žvaigždžių, solidų trenerį, o L.Jamesas vasarą ne tik filmuosis Holivude, bet ir palaikys sportinį režimą, „Lakers“ gali įsiterpti tarp penkių geriausių Vakarų konferencijos komandų. Vis dėlto bent vienam iš šių komponentų nepasiteisinus, visas paveikslas griūna ir „Lakers“ rizikuoja septintąjį kartą paeiliui praleisti atkrintamąsias.

Kings Kings

Sakramento „Kings“ (39/43)

Sutartis kitam sezonui turi: Harrisonas Barnesas (SF, 26 metai, 203 cm.), Bogdanas Bogdanovičius (SG, 26 metai, 198 cm.), Marvinas Bagley (PF, 20 metų, 210 cm.), Nemanja Bjelica (PF, 30 metų, 208 cm.), De‘Aaronas Foxas (PG, 21 metai, 191 cm.), Willie Cauley-Steinas (C, 25 metai, 213 cm.), Buddy Hieldas (SG, 26 metai, 193 cm.), Yogi Ferrellas (PG, 25 metai, 183 cm.), Harry Gilesas (PF, 20 metai, 208 cm.), Calebas Swaniganas (PF, 22 metai, 206 cm.), Frankas Masonas (PG, 24 metai, 180 cm.).

Laisvi. Jauna „Kings“ komanda neturi daug ko pasiūlyti rinkai. Baigiasi Aleco Burkso (SG, 27 metai, 198 cm.), Kosta Koufos (C, 30 metų, 213 cm.) ir Corey Brewerio (SG, 33 metai, 206 cm.) kontraktai, bet nė vienas iš šių vardų nėra toks skambus, kad patrauktų neutralaus gerbėjo dėmesį.

„Algų kepurė“. „Kings“ turėjo galimybę šią vasarą disponuoti milžiniškais pinigais, turėti vos 50 milijonų JAV dolerių užimančią „algų kepurę“, bet kažkodėl nusprendė mainais priimti Harrisono Barneso kontraktą. Puolėjas vasarą pats rinktis, ar likti komandoje, tačiau būtų kvailys, jei demonstruodamas vidutinišką žaidimą atsisakytų ant stalo gulinčių 25 milijonų JAV dolerių. Vis dėlto net ir su juo „Kings“ „algų kepurėje“ dar lieka apie 40 milijonų JAV dolerių, kuriuos šie galės leisti kaip tinkami.

Tarpsezonio tikslai. „Kings“ vasaros tikslai galėjo būti paprasti – bent jau iš sportinio intereso pagundyti kokią žvaigždę, o vėliau pasipildyti keletu solidžių veteranų ir toliau tęsti šį sezoną pademonstruotą progresą. Vis dėlto generalinis direktorius Vlade Divacas nusprendė viską sujaukti, atleisti strategą Dave‘ą Joergerį, vietoje jo paskubomis priimti Luke‘ą Waltoną ir vėl statyti franšizės piramidę nuo pamatų. Toks sprendimas – po geriausio komandos sezono per dešimtmetį. Dabar galima tik spėlioti, kas Sakramente dar keisis vasaros eigoje.

Kito sezono prognozė. „Kings“ šį sezoną atrodė pasiklojusi puikų pamatą ateities pergalėms, tačiau dabar rizikuoja grįžti metus atgal ir vėl murkdytis antroje Vakarų konferencijos lentelės pusėje su jaunu ir dar nieko neįrodžiusiu strategu. „Kings“ gali netikėtai iššauti, bet labiau tikėtina, kad jų pozicija kitame sezone bus žemesnė nei šiame.


1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti