Talentus prarandanti NCAA gali leisti studentams uždirbti iš reklamos

Balandžio 24 d., 07:52
NCAA gali atlaisvinti pančius žaidėjams (Scanpix nuotr.)
NCAA gali atlaisvinti pančius žaidėjams (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Prastus laikus išgyvenanti Nacionalinė koledžų atletų asociacija (NCAA) rengiasi pokyčiams. Netrukus studentams gali būti atlaisvinti pančiai uždirbti iš reklamos.

Iki šiol studentai turėjo išlaikyti save iš stipendijų ir gauti pinigus kitaip jiems buvo draudžiama. Vis dėlto talentingi atletai vis dažniau ėmė rinktis kitokias alternatyvas – žaidimą užsienyje, Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Plėtojimosi lyga ar net savarankišką pasiruošimą naujokų biržai, todėl NCAA teks pasikeisti.

Kitos savaitės pradžioje bus svarstoma galimybė leisti studentams finansiškai išnaudoti savo žinomumą. Priėmus planuojamus pakeitimus, jie galės reklamuoti nepriklausomus prekės ženklus ir taip papildyti savo kišenes.

Tiesa, studentams bus draudžiama reklamose pasirodyti su bet kokio universiteto atributika, o finansinius reklamos aspektus jie turės dokumentuoti savo atstovaujamam sporto skyriui.

REKLAMA

Pokyčius reikės įdiegti itin atsargiai, todėl jie galės įsigalioti ne anksčiau nei 2021-ųjų pradžioje. Iki šiol daug kalbų kildavo dėl jaunų žaidėjų papirkinėjimo atstovauti tam tikram universitetui, o dabar tam tarsi atsivers papildomos galimybės, kurias reikės reguliuoti labai atidžiai.

Vien pastaraisiais metais daugybė krepšinio talentų aplenkė NCAA būtent dėl neegzistuojančios galimybės užsidirbti. Šaukimo šių metų NBA naujokų biržos dešimtuke laukiantys LaMelo Ballas ir R.J.Hamptonas pasirinko žaidimą Australijos lygoje, 2021-ųjų kartos talentai Jalenas Greenas, Maturas Makeris, Isaiah Toddas ir kiti jau patraukė į Plėtojimosi lygą.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti