T.Youngas pakartojo karjeros rekordą, „Hawks“ išlygino serijos rezultatą (2)

Birželio 15 d., 08:13
T.Youngas atliko net 18 rezultatyvių perdavimų (Scanpix nuotr.)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos atkrintamųjų varžybų pusfinalio serijoje – dar daugiau intrigos, kurią įprasmina Atlantos „Hawks“ ekipa.

Atlantos klubas namuose po atkaklios kovos 103:100 (20:28, 29:34, 31:20, 23:18) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ komandą ir serijoje atstatė pusiausvyrą.

Serijoje iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus – 2:2.

Prieš pat ilgąją pertrauką svečiai pirmavo net 60:42, tačiau jau pirmosios atakos ketvirtame kėlinyje metu Bogdanas Bogdanovičius smeigė tolimą metimą bei likvidavo visą turėtą deficitą – 83:82.

Paskutinėmis mačo akimirkomis svarbias rezultatyvias atakas surengė Johnas Collinsas ir Trae'us Youngas, o pratęsimą galėjęs išplėšti Setho Curry tritaškis skriejo arti tikslo.

T.Youngas šiame susitikime pelnė 25 taškus bei atliko 18 rezultatyvių perdavimų, taip pakartodamas karjeros rekordą.

Penktoji serijos akistata bus žaidžiama Filadelfijoje.

„Hawks“: Trae'us Youngas 25 (3/11 tritaškiai), Bogdanas Bogdanovičius 22 (4/13 tritaškiai), Johnas Collinsas 14 (12 atk. kam.), Clintas Capela 12 (13 atk. kam.), Kevinas Huerteris 10.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 20 (5 atk. kam.), Joelis Embiidas (21 atk. kam.) ir Sethas Curry (3/6 tritaškiai) po 17, Benas Simmonsas 11 (12 atk. kam., 9 rez. perd.), Furkanas Korkmazas 10 (2/5 tritaškiai).

Gairės: nba, 76ers, hawks, trae young