Švedai užtikrintai nugalėjo suomius

Lapkričio 25 d., 22:55
S.Birganderis buvo vienas pergalės kalvių (FIBA nuotr.)

2023 metų Pasaulio taurės varžybų atrankos kovas C grupėje pergalingai pradėjo švedai (1/0), kurie namuose 72:62 (14:11, 17:8, 16:14, 25:29) nugalėjo suomius (0/1).

Švedijos krepšininkai šiame mače situaciją kontroliavo nuo pat pradžių, kai rungtynes pradėjo atkarpa 7:2.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje jų pranašumas išaugo iki 15 taškų (56:41) ir nugalėtojas abejonių nekėlė anksti.

Švedų gretose dvigubą dublį atliko Ludvigas Hakansonas, kuris per 35 minutes sumetė 20 taškų (6/8 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 3 kamuolius, 6 sykius suklydo, kartą prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

Švedija: Ludvigas Hakansonas 20, Viktoras Gaddeforsas 14 (10 atk. kam.), Christopheris Čerapowičius 12 (7 atk. kam.), Tobiasas Borgas ir Simonas Birganderis (7 atk. kam.) po 10.

Suomija: Sasu Salinas 12 (8 atk. kam.), Mikaelis Jantunenas (8 atk. kam.) ir Edonas Maxhunis po 10, Petteri Koponenas, Topiasas Palmis ir Ilaris Seppala po 5.