Klaipėdos „Neptūnas“

Sužibęs D.Rose'as nutraukė aštuonerius metus trukusią „Knicks“ sausrą (8)

Gegužės 27 d., 08:46
D.Rose'as atnešė komandai pergalę (Scanpix nuotr.)

Pirmąją Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų pergalę po aštuonerių metų pertraukos pasiekė Niujorko „Knicks“.

Tomo Thibodeau auklėtiniai namie 101:92 (20:27, 24:30, 32:18, 25:17) palaužė Atlantos „Hawks“ ir serijos iki keturių pergalių rezultatą išlygino 1:1.

Iki ilgosios pertraukos „Knicks“ atsiliko 44:57, tačiau jau trečiajame kėlinyje visiškai atsigriebė – 76:75. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas dar buvo lygus (91:91), bet po šeimininkų spurto 9:0 varžovams liko tik minutė ir laiko išsigelbėti neužteko.

Pagrindiniu itin ilgai lauktos pergalės kalviu tapo Derrickas Rose‘as, per 39 minutes pelnęs 26 taškus (7/18 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 6/6 baudų metimų), atkovojęs 4 ir praradęs kamuolį, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus bei nė karto neprasižengęs.

Starto penkete vietoje jo rungtynes pradedantis Elfridas Paytonas vėl strigo, pakeistas buvo sužaidus vos penkias minutes ir vėliau nuo suolo nepakilo.

„Hawks“ tiesiog negalėjo tikėtis pergalės tritaškius mesdami vos 27 procentų taiklumu (12/44), o kovą dėl kamuolių pralaimėdami 41:54.

Tuo tarpu pergalingą metimą pirmosiose rungtynėse pataikęs Trae Youngas tuomet stebėjosi tribūnose įsivyravusia tyla. „Knicks“ gerbėjai šįkart jam atsilygino nušvilpdami gynėją paskutinėmis mačo sekundėmis.

„Hawks“: Trae Youngas 30 (7 rez. perd., 4/7 tritaškių), Bogdanas Bogdanovičius (6 atk. kam., 2/13 tritaškių) ir De‘Andre Hunteris (6 atk. kam.) po 18, Kevinas Huerteris 10 (5 atk. kam.), Danilo Gallinari 6 (5 atk. kam., 4 rez. perd., 2/9 tritaškių), Lou Williamsas 5, Clintas Capela 4 (12 atk. kam., 5 blokai).

„Knicks“: Derrickas Rose‘as 26 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Juliusas Randle‘as (12 atk. kam.) ir Reggie Bullockas po 15, R.J.Barrettas 13 (8 atk. kam., 2/5 tritaškių), Alecas Burksas 11 (8 atk. kam., 1/5 tritaškių).

Bružo ir Pulkovskio podkastas: „Žalgirio“ pasikeitimai ir galimi naujokai. Spausk ir žiūrėk >>