„Suns“ lyderis patyrė traumą, J.Fredette'as pasirodė kiek sėkmingiau

Balandžio 4 d., 09:31
D.Bookeris pirmame kėlinyje patyrė traumą (Scanpix nuotr.)

Eilinį pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Vakarų konferencijos autsaiderė Fynikso „Suns“ (18/61) ekipa.

Fynikso klubas namuose neturėjo šansų prieš pastaruoju metu pergalingai žygiuojančius Jutos „Jazz“ (48/30) krepšininkus – 97:118 (31:25, 22:31, 23:28, 21:34).

Pirmame kėlinyje šemininkų ekipos sirgaliams teko kaip reikiant sunerimti. Gaudydamas kamuolį, „Suns“ komandos lyderis Devinas Bookeris nesėkmingai pastatė koją, patyrė čiurnos traumą bei dvikovos tęsti nebegalėjo.

Sėkmingesnes rungtynes „Suns“ klube sužaidė iš Kinijos į NBA sugrįžęs Jimmeris Fredette'as. Gynėjas per 22 minutes pelnė 10 taškų, tačiau prametė visus keturis mestus tritaškius.

Svečiai iš toli atakavo net 50 proc. pataikymu (16/32 tritaškiai).

„Suns“: Rishaunas Holmesas 16 (9 atk. kam.), Elie Okobo 15, Joshas Jacksonas 12, Jimmeris Fredette'as 10.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 29 (4/7 tritaškiai, 6 rez. perd.), Joe Inglesas 27 (6/8 tritaškiai, 8 rez. perd.), Rudy Gobertas 17 (13 atk. kam., 5 bl.),... Ekpe Udoh 6 (7 atk. kam.).