Sukeistų įžaidėjų dvikovoje J.Wallas pranoko R.Westbrooką (3) FOTOGALERIJA, kiti rezultatai

Sausio 27 d., 07:30
J.Wallas tapo vienu pergalės kalvių (Scanpix nuotr.)

Iš pralaimėjimų liūno Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir toliau neišlipa Vašingtono „Wizards“ (3/10) ekipa, šį kartą nusileidusi Hjustono „Rockets“ (7/9) klubui – 88:107 (29:26, 23:30, 18:19, 18:32).

Sostinės ekipa tris kėlinius kabinosi į rungtynes (70:75), tačiau subyrėjo ketvirtajame. Nerezultatyviame mače „Rockets“ pirmieji atpalaidavo puolimą ir apgynė namų sienas.

Ryškus prieš ilgametę komandą buvo Johnas Wallas. Net dešimtmetį Vašingtone praleidęs gynėjas per 24 minutes pelnė 24 taškus (8/15 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 5/6 baudų metimų), atkovojo 2 ir perėmė kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius suklydo.

Gynėjas tokį pasirodymą surengė dėl kelio skausmų žaisdamas ribotas minutes bei neturėdamas pagrindinio talkininko Christiano Woodo. Aukštaūgis jau trečią susitikimą praleido dėl patemptos čiurnos.

Tarpsezoniu „Rockets“ J.Wallą gavo išsiųsdama į „Wizards“ Russellą Westbrooką, kuris iki šiol sunkiai randa vietą naujoje komandoje.

R.Westbrookas per 28 minutes pelnė 19 taškų (6/13 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 4/8 baudų metimų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 6 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Wizards“ atakų organizatorius šį sezoną itin stokoja efektyvumo. Per devynis sužaistus mačus jis iš viso pelnė 163 taškus, tačiau tam turėjo atlikti lygiai 163 metimus „iš žaidimo“. Krepšį jis atakuoja vos 37 procentų taiklumu (61/163).

Metimai šiame susitikime nekrito visai „Wizards“ ekipai, pataikiusiai vos 19 procentų tritaškių (5/26).

„Wizards“: Bradley Bealas 33 (5 atk. kam.), Russellas Westbrookas 19 (11 atk. kam., 7 rez. perd., 6 klaidos), Robinas Lopezas 10 (5/7 dvitaškių), Raulis Neto (5 atk. kam.) ir Garrisonas Mathewsas po 8.

„Rockets“: Johnas Wallas 24 (5 rez. perd.), Victoras Oladipo (5 atk. kam., 3/10 tritaškių) ir Ericas Gordonas (2/7 tritaškių) po 20, DeMarcusas Cousinsas 19 (11 atk. kam., 5 per. kam., 4/8 tritaškių), Davidas Nwaba 11 (9 atk. kam.).