Su „Žalgiriu“ vasarą susitaręs amerikietis surinko pirmąjį dvigubą dublį NBA (16)

Sausio 13 d., 09:09
R.O'Neale'as sužaidė puikų mačą (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Jutos „Jazz“ (17/25) svečiuose 88:99 (25:25, 21:27, 26:22, 16:25) nusileido Šarlotės „Hornets“.

Atkakliose rungtynėse didžiąją laiko dalį „Jazz“ vijosi šeimininkus, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje jie pabėgo. Spurtas 5:0 leido įgyti 8 taškų persvarą, likus žaisti kiek daugiau nei minutę (95:87). To pakako, kad „Hornets“ triumfuotų.

Tai buvo tryliktosios rungtynės paeiliui, kuriose „Jazz“ vertėsi be kelio traumą patyrusio Rudy Goberto. Antrajame ketvirtyje kelį susižeidė Thabo Sefolosha, kuris nebegrįžo į rungtynes.

„Jazz“ gretose pirmąjį karjeros dvigubą dublį surinko praėjusią vasarą su Kauno „Žalgiriu“ susitaręs, tačiau vėliau į NBA išvykęs Royce'as O'Neale'as. Amerikietis per 19 minučių įmetė 11 taškų (2/3 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių.

Jutos komandos neišgelbėjo ir įspūdingas naujoko Donovano Mitchello pasirodymas – 35 taškai (5/11 trit.) ir 5 atkovoti kamuoliai.

„Hornets“: Kemba Walkeris 22 (6 rez. perd.), Frankas Kaminsky 16, Marvinas Williamsas 15 (7 atk. kam.), Michaelas Kiddas-Gilchristas 12, Nicolas Batumas (5 rez. perd.) ir Jeremy Lambas (8 atk. kam.) po 11.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 35, Rodney Hoodas 15, Royce'as O'Neale'as 11.