Stambule laimėjusi ALBA tęsia kovą dėl vietos aštuonete (10)

Kovo 29 d., 22:36
Y.Zoosmanas žibėjo šiame mače (Scanpix nuotr.)

Nesėkmę Eurolygoje patyrė Stambulo „Fenerbahče“ (9/16) ekipa, kuri namuose 57:66 (19:16, 8:21, 11:11, 19:18) nusileido Berlyno ALBA (11/14) krepšininkams.

Turkijos klubas jau palaidojo šansus patekti į atkrintamąsias, o ALBA vis dar tęsia kovą dėl vietos aštuonete, kadangi dar turi tris likusius susitikimus.

Rungtynių pradžia „Fenerbahče“ ekipai nieko blogo nežadėjo (16:7), bet iki kėlinio pabaigos ALBA priartėjo – 16:19. Antrajame ketvirtyje svečiai perėmė iniciatyvą ir po atkarpos 13:2 atitrūko – 37:23.

Trečiasis kėlinys buvo lygus (11:11), todėl šeimininkai gelbėtis turėjo per paskutinę atkarpą – 9:2 startas leido priartėti – 50:54. Tada „Fenerbahče“ vėl krito į duobę puolime, tuo pasinaudojusi ALBA susigrąžino dviženklį atotrūkį (63:52) bei likusios pustrečios minutės buvo tik formalumas.

Nugalėtojams rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidęs Yovelis Zoosmanas pelnė 20 taškų (5/9 tritaškiai), Jaleenas Smithas – 14 (4/9 tritaškiai, 6 rez. perd.), Maodo Lo – 9 (3/6 tritaškiai, 5 kld.), Oscaras Da Silva pridėjo 8 taškus (9 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Melihas Mahmutoglu įmetė 16 taškų (4/10 tritaškiai), Dyshawnas Pierre‘as – 9 (7 atk. kam.), Janas Vesely surinko 8 taškus (5 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: „Wolves“ pirkiniai, skeptiškas žvilgsnis į „Neptūną“, byranti „Labas GAS“, gandai apie „Rytą“, netikėtas Staniulio ėjimas ir „Lietkabelio“ pajėgumas

Gairės: fenerbahce, alba