„Spurs“ nušlavė „Thunder“ ir atsidūrė per žingsnį nuo superfinalo (20)

Gegužės 30 d., 08:40
T.Duncanas buvo rezultatyviausias „Spurs“ komandoje (Scanpix)

Triuškinamą pergalę Vakarų konferencijos finalo rungtynėse šventė San Antonijaus „Spurs“ komanda, kuri namuose 117:89 (32:32, 33:23, 29:19, 23:15) sutriuškino Oklahomos „Thunder“.

Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 3:2 San Antonijaus krepšininkų naudai. Kitas mačas bus žaidžiamas Oklahomoje.

Aikštės šeimininkai savo pranašumą ėmė įrodinėti antrojo ketvirčio metu, kurį laimėjo 10 taškų skirtumu. Tą patį „Spurs“ padarė po didžiosios pertraukos ir į lemiamą kėlinį žengė pirmaudama rezultatu 94:74.

Matydamas triuškinantį rezultatą Greggas Popovičius lemiamo ketvirčio metu pasodino ant suolo starto penketo žaidėjus ir davė daugiau laiko pasireikšti atsarginiams.

„Turime persigrupuoti ir po kelių dienų žaisti geriau“, – kalbėjo Oklahomos klubo treneris Scottas Brooksas.

Šiose rungtynėse „Spurs“ planas buvo išvilioti Serge'ą Ibaką iš baudos aikštelės, todėl startiniame penkete vietoje Tiago Splitterio pasirodė iš toli galintis pataikyti Mattas Bonneris.

Svečiai šiame mače pataikė 6 tritaškius iš 24, kai jų varžovai įmetė 13 tolimų metimų iš 26.

„Spurs“: Timas Duncanas 22 (8/13 dvit., 6/7 baud., 12 atk. kam.), Manu Ginobili 19 (3/4 trit., 6 rez. perd.), Danny Greenas ir Kawhi Leonardas (7 atk. kam.) po 14, Tony Parkeris 12, Patty Millsas 9.

„Thunder“: Kevinas Durantas 25 (9/15 dvit., 2/6 trit., 1/4 baud.), Russellas Westbrookas 21 (7 rez. perd.), Reggie Jacksonas 11, Serge'as Ibaka (3/10 dvit.) ir Stevenas Adamsas po 6.