Solidžiai žaidęs D.Sabonis pratęsė „Lakers“ nesėkmių ruožą (21) kiti rezultatai

Lapkričio 12 d., 08:15
D.Sabonis fiksavo dvigubą dublį (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalę pasiekė Domanto Sabonio atstovaujamas Sakramento „Kings“ (5/6) klubas.

Lietuvio ekipa išvykoje 120:114 (23:23, 33:37, 31:28, 33:26) palaužė Los Andželo „Lakers“ (2/10) krepšininkus.

Likus žaisti pusantros minutės Harrisonas Barnesas išlygino rezultatą baudomis (114:114), o netrukus De’Aaronas Foxas jį persvėrė – 116:114. Gynėjas vėliau sutvirtino pranašumą (118:114), o pergalę baudų metimais garantavo H.Barnesas – 120:114. Per paskutines dvi rungtynių minutes „Lakers“ nepelnė nė taško.

D.Sabonis per 32 minutes pelnė 21 tašką (9/15 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo ir 5 sykius pažeidė taisykles.

Los Andželo komanda šiame mače vertėsi be LeBrono Jameso, o rezultatyviausias buvo Anthony Davisas, kuris įmetė 24 taškus (8/16 dvit., 0/1 trit., 8/11 baud.), atkovojo 14 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo ir pažeidė taisykles.

„Lakers“ šiose rungtynėse jau buvo solidūs prie trijų taškų linijos – jie pataikė 10 tritaškių iš 25 bandymų (40 proc.), kai varžovai realizavo 12 iš 36 bandymų (33 proc.).

Stringanti Los Andželo komanda pralaimėjo jau 5 rungtynes iš eilės, o „Kings“ tai buvo antra pergalė paeiliui.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 32 (12 rez. per.), Domantas Sabonis 21 (10 atk. kam.), Kevinas Huerteris 16 (4/9 trit.), Harrisonas Barnesas 13 (8 atk. kam.), Terence’as Davisas 12, Chimezie Metu 10.

„Lakers“: Anthony Davisas 24 (14 atk. kam.), Russellas Westbrookas 21 (4/7 trit., 11 rez. per.), Lonnie Walkeris ir Austinas Reavesas po 19.