Solidus „Hawks“ naujoko pasirodymas ir kosminis lemiamas metimas padėjo palaužti „Spurs“

Spalio 11 d., 09:00
T.Youngas demonstruoja puikią formą (Scanpix nuotr.)

Rezultatyvią pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninėse rungtynėse iškovojo Atlantos „Hawks“ ekipa, namie 130:127 (32:36, 30:28, 38:28, 30:35) nugalėjusi San Antonijaus „Spurs“.

„Spurs“ šiame mače vertėsi ne tik be traumas patyrusių Lonnie Walkerio ir Dejounte Murray‘aus – poilsio buvo suteikta vienam iš ekipos lyderių LaMarcusui Aldridge‘ui. Tuo tarpu „Hawks“ žaidė pajėgiausios sudėties.

Itin rezultatyviose rungtynėse „Hawks“ šimtąjį tašką įmetė dar trečiajame kėlinyje, o būtent šioje atkarpoje Atlantos klubas ir susikrovė lemtingą pranašumą. 12 taškų skirtumu atitolę „vanagai“ vėliau pergalės iš nagų nepaleido.

Penktuoju šaukimu šios vasaros NBA naujokų biržoje pakviestas Trae‘us Youngas pademonstravo, kodėl sulaukė tokio įvertinimo – per 31 minutę pelnė 22 taškus (4/10 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 2/3 baudų metimų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Maža to, jam buvo patikėtas ir lemiamas rungtynių metimas, kai laikui tiksint į pabaigą rezultatas buvo lygus. T.Youngas daug negalvojęs paleido metimą nuo aikštės viduryje esančio logotipo ir kamuolys skrodė tinklelį.

Abi komandos į savo starto penketus įtraukė super veteranus. „Hawks“ gretose 41-erių Vince‘as Carteris per 26 minutes pelnė 3 taškus, o svečių gretose Pau Gasolis dar ir surengė solidų pasirodymą bei liko per 4 atkovotus kamuolius nuo trigubo dublio.

„Spurs“: Rudy Gay‘us 28 (4 atk. kam., 5 rez. perd.), Brynas Forbesas 22, Derrickas White‘as (6 atk. kam.) ir DeMaras DeRozanas (6 rez. perd.) po 15, Pau Gasolis 14 (6 atk. kam., 10 rez. perd.), Marco Belinelli 12.

„Hawks“: Taureanas Prince‘as 25 (6 atk. kam.), Trae‘us Youngas 22 (4/8 tritaškių, 7 rez. perd.), Aleksandras Lenas 16 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Kentas Bazemore‘as 15, DeAndre Bembry 14 (5 atk. kam.), Alexas Poythressas 12, Jeremy Linas 10.

Gairės: nba, spurs, hawks, trae youngas