Solidaus J.Valančiūno ekipą pražudė tragiškas lemiamas kėlinys ir J.Hardenas (4)

liepos 27 d., 07:49
Memfio klubui mačo pabaiga nesusiklostė (Scanpix nuotr.)

Pralaimėjimą kontroliniame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače patyrė Memfio „Grizzlies“ ekipa, Orlande 104:119 (27:30, 23:29, 37:20, 17:40) nusileidusi Hjustono „Rockets“ klubui.

Rungtynių pradžia Memfio klubui nieko blogo nežadėjo – varžovai startavo kiek solidžiau, bet „Grizzlies“ laikėsi koviniu atstumu, o po ilgosios pertraukos surengė ir savo spurtą.

Anthony Tolliverio tritaškis suteikė „grizliams“ dviženklį pranašumą (87:76), kuris gyvavo itin trumpai. Aukštesnę pavarą įjungę „Rockets“ lemiamą ketvirtį laimėjo net 40:17 ir varžovus pranoko be didesnės intrigos.

Jonas Valančiūnas šiame mače buvo solidus. „Grizzlies“ lietuvis per 27 minutes pelnė 12 taškų (5/8 dvitaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

Memfio klubas laimėjo kovą dėl kamuolių (51:48), tačiau itin prastai atakavo iš toli – 8/33, 24 procentų taiklumas. Tuo tarpu „Rockets“ laimėjo ir be Russello Westbrooko paslaugų.

Nugalėtojus į pergalę tempė Jamesas Hardenas, žaidęs net 36 minutes ir pelnęs 31 tašką (2/6 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 12/16 baudų metimų), atkovojęs 8 ir perėmęs 2 kamuolius, atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus, 7 kartus suklydęs bei 4 sykius prasižengęs.

Po mačo gynėjas savo stiliaus pasirinkimu privertė krizenti žurnalistus – kaukę dėvėti priverstas J.Hardenas savo barzdą talpino po išskirtinio dydžio aksesuaru.

„Grizzlies“: Ja Morantas 17 (9 rez. perd., 3 per. kam.), Brandonas Clarke‘as 16 (8 atk. kam.), Kyle‘as Andersonas 15, Jonas Valančiūnas 12 (9 atk. kam.), Dillonas Brooksas 11 (5 atk. kam., 1/6 tritaškių), Jarenas Jacksonas (6 atk. kam.) ir Anthony Tolliveris po 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 31 (8 atk. kam., 9 rez. perd., 5/9 tritaškių, 7 klaidos), Benas McLemore‘as 26 (6/7 tritaškių), Jeffas Greenas 18, Robertas Covingtonas 11 (5 atk. kam.), Danuelis House‘as 9 (6 atk. kam., 3 per. kam., 3/10 tritaškių), ... , DeMarre Carrollas 0 (11 minučių, 9 atk. kam.).