Atsinaujins po sek

Slogiai po išeiginės grįžęs B.Griffinas komandos lyderių vaidmenį perleido kitiems

Kovo 22 d., 07:58
B.Griffinas blaškėsi puolime (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) užfiksuotas dėsningas rezultatas – Detroito „Pistons“ (37/34) ekipa, išvykoje 118:98 (29:32, 29:28, 29:20, 31:18) nugalėjo Fynikso „Suns“ (17/56) klubą.

„Suns“ sugebėjo atsilaikyti tris pirmuosius kėlinius, po kurių komandas skyrė vos 7 taškai (80:87). Vis dėlto tuo metu spurtuoti privalėję šeimininkai subyrėjo ir visiškai atidavė iniciatyvą svečiams iš Detroito.

„Pistons“ šiame mače užtikrintai laimėjo kovą dėl kamuolių (46:35) ir tai išnaudojo laidydami papildomus tritaškius, kurių išmetė net 42. Tiesa, tai darė neblogu 41 procento taiklumu (17/42).

Praėjusiose rungtynėse Klivlande poilsio sulaukęs Blake‘as Griffinas šiame mače šviežias neatrodė. „Pistons“ lyderis pelnė 17 taškų, tačiau „iš žaidimo“ atakavo prastai (4/17 metimų) ir komandai talkinti turėjo kitais būdais.

Maža to, trečiajame kėlinyje po pražangos puolime su arbitru ginčijęsis puolėjas dar ir pakenkė savo komandai gaudamas techninę nuobaudą.

„Pistons“: Wayne‘as Ellingtonas 23 (6/10 tritaškių), Blake‘as Griffinas 17 (7 atk. kam., 8 rez. perd., 2/11 tritaškių), Andre Drummondas (19 atk. kam., 7/18 dvitaškių) ir Luke‘as Kennardas po 16, Reggie Jacksonas 14 (3/7 tritaškių), Ishas Smithas 11 (5 atk. kam.), Thonas Makeris 10 (6 atk. kam., 3 blokai).

„Suns“: Devinas Bookeris 26 (5 atk. kam., 5 klaidos), DeAndre Aytonas 20 (8 atk. kam., 9/12 dvitaškių), Mikalas Bridgesas 13 (7 rez. perd., 2/8 tritaškių), Richaunas Holmesas 10 (5 atk. kam.).