Slaptą zuikį iš skrybėlės ištraukusi „Maccabi“ sudavė CSKA sensacingą antausį (39) FOTOGALERIJA

Sausio 11 d., 20:59
Maskvos klubas pralaimėjo penktą kartą (Scanpix nuotr.)

Itin netikėtą pralaimėjimą Eurolygoje patyrė viena turnyro favoričių Maskvos CSKA (13/5) ekipa.

Rusijos klubas savo sirgalių akivaizdoje 76:93 (24:22, 17:24, 21:18, 14:29) nusileido kaip iš natų rungtyniavusiems ir prie pirmojo aštuoneto artėjantiems Tel Avivo „Maccabi“ (7/11) krepšininkams.

Po trijų kėlinių solidžiai rungtyniavę svečiai pirmavo 64:62 ir, maža to, sužaidė puikią keturių minučių atkarpą. Jos metu 7 taškus pelnė Johnas DiBartolomeo ir „Maccabi“ susikrovė dviženklį pranašumą – 74:64.

Nors po Dimitrio Itoudžio paprašytos minutės pertraukėlės šeimininkai per trumpą laiką surengė tris rezultatyvias atakas, tačiau „sausa“ dviejų minučių atkarpa neleido pakovoti dėl pergalės. Likus dviem minutėms, Izraelio klubas pirmavo 82:72 ir išlaikė pergalingą pranašumą iki mačo pabaigos.

Tikra staigmena CSKA ekipai tapo Izraelio rinktinės atstovo Yovelio Zoosmano pasirodymas. Krepšininkas per 28 minutes pelnė 15 taškų ir surinko 22 naudingumo balus.

Tai buvo pirma svečių pergalė Rusijos sostinėje net nuo 2004 metų.

CSKA: Nando De Colo (2/6 tritaškiai, 6 rez. perd.) ir Willas Clyburnas po 16, Othello Hunteris 12 (9 atk. kam.),... Sergio Rodriguezas 2 (-3 naud. bal.).

„Maccabi“: Yovelis Zoosmanas 15 (4/4 dvitaškiai, 6 atk. kam.), Johnny O'Bryantas 14 (0/5 tritaškiai), Alexas Tyusas 12 (6 atk. kam.), DeAndre Kane'as 10 (5/6 dvitaškiai).