Siautęs D.Mitchellas pratęsė iškart dvi galingas serijas

Balandžio 11 d., 09:16
D.Mitchellas vėl buvo sunkiai sulaikomas (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) savo sąlygas ir toliau diktuoja Jutos „Jazz“ (40/13) ekipa, namie 128:112 (34:31, 25:34, 36:24, 33:23) nugalėjusi Sakramento „Kings“ (22/31).

„Karaliai“ sugebėjo laimėti pirmąją rungtynių pusę (65:59), tačiau vadeles paleido po ilgosios pertraukos, o geriausiai lygos komandai menko varžovų atsipalaidavimo užteko nutolti negrįžtamai.

Pergalės kalviu tapo Donovanas Mitchellas, per 35 minutes pelnęs 42 taškus (9/19 dvitaškių, 3/12 tritaškių, 15/17 baudų metimų), atkovojęs 3 ir perėmęs kamuolį, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus, blokavęs metimą ir nė karto nesuklydęs bei neprasižengęs.

Gynėjas trečiame mače paeiliui pelnė bent 35 taškus ir yra pirmuoju tai atlikusiu „Jazz“ žaidėju nuo Karlo Malone‘o laikų.

D.Mitchellas pasirūpino, kad būtų pratęsta ir kita stulbinanti serija – Jutos ekipa jau 24-ąjį kartą paeiliui laimėjo namų arenoje.

„Jazz“ dominavo po krepšiais (52:38), beveik dviguba dažniau atakavo nuo baudų metimo linijos (30/35, 86 procentų taiklumas) bei nestabdydami laidė tritaškius (18/50, 36 procentų taiklumas).

Tuo tarpu „Kings“ lyderis De‘Aaronas Foxas po rungtynių bodėjosi teisėjavimu.

„Buvo šlykštu... Jei švilpi kažką vienoje aikštės pusėje, švilpk tai ir kitoje. Bandant šnekėtis su teisėjais jie greitai įsižeisdavo ir net nepakėlus balso liepdavo nebekalbėti. Galų gale, teko spėlioti, kas žaidime yra leidžiama“, – emocijų netramdė gynėjas.

Šiuos D.Foxo žodžius patvirtina trečiajame kėlinyje jo gauta techninė pražanga. Tiesa, prieš pat ilgąją pertrauką taip nubaustas buvo ir Rudy Gobertas.

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 30 (8 rez. perd.), Richaunas Holmesas 25 (10 atk. kam.), Buddy Hieldas 19 (5 atk. kam., 7 rez. perd., 4/13 tritaškių), Tyrese‘as Haliburtonas 13 (3/9 dvitaškių), Maurice‘as Harklessas (8 atk. kam.) ir Harrisonas Barnesas (6 atk. kam., 1/6 tritaškių) po 11.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 42 (3/12 tritaškių), Mike‘as Conley 26 (6 atk. kam., 5/10 tritaškių), Joe Inglesas 20 (5/10 tritaškių, 6 rez. perd.), Georgesas Niangas 12 (4/5 tritaškių), Bojanas Bogdanovičius 8 (6 atk. kam.), Rudy Gobertas (11 atk. kam.) ir Derrickas Favorsas (7 atk. kam.) po 6, Royce‘as O‘Neale‘as 5 (14 atk. kam.).