Siautėjęs M.Jamesas padėjo skelti antausį „Olympiacos“, M.Kuzminskas – neigiamas (8)

Kovo 14 d., 23:27
M.Jamesas vedė komandą į pergalę (Scanpix nuotr.)

Eurolygoje susitiko turnyrinės lentelės kaimynės, balansuojančios ant aštuntuko ribos. Šiame mače Milano „AX Armani“ (14/12) namie 66:57 (19:10, 4:13, 26:16, 17:18) susitvarkė su Pirėjo „Olympiacos“ (13/13) ir pasiekė svarbią pergalę.

Milano klubas pirmavo kone visą mačą, bet sykį rezultatą OLY išlygino – besibaigiant antram kėliniui, kuris buvo prastas šeimininkams – 23:23.

Po didžiosios pertraukos Mike’o Jameso vedama „AX Armani“ ėmė krautis pranašumą ir tolo nuo svečių (35:27), o galiausiai šio žaidėjo tritaškiai skirtumą pavertė dviženkliu – 55:41. Tvirtai atrodžiusi Milano komanda galiausiai laimėjo.

„Olympiacos“ prasta naujiena tapo ne tik pralaimėjimas, bet ir Vassilio Spanoulio kojos trauma, patirta antrame kėlinyje. „Neatrodo gerai, bet tikimės, kad trauma nebus rimta“,– sakė Davidas Blattas.

„AX Armani“ antrąsyk šį sezoną nugali „Olympiacos“, tad reikalui esant turės tarpusavio pranašumą.

Iki pakartoto karjeros rekordo M.Jamesui trūko 3 naudingumo balų. Jis per 34 minutes sumetė 27 taškus (4/9 dvit., 4/9 trit., 7/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą.

Mindaugas Kuzminskas per 8 minutes spėjo pramesti dvitaškį, atkovoti kamuolį ir prasižengti – tai įvertinta -1 naudingumo balu.

„AX Armani“: Mike’as Jamesas 27, Vladimiras Micovas 13, Nemanja Nedovičius 7, Jamesas Nunnally ir Kalebas Tarčewskis (10 atk. kam.) – po 6.

„Olympiacos“: Nikola Milutinovas 13 (9 atk. kam.), Nigelas Williamsas-Gossas 11, Aleksandras Vezenkovas 10, Briante’as Weberis 8.