Sezono rungtynes sužaidęs A.Mikalauskas vedė į pergalę prieš Europos taurės klubą (1)

Lapkričio 26 d., 23:26
Mikalauskas (Scanpix nuotr.)

Pergalę Vokietijos pirmenybėse pasiekė Krailsheimo „Hakro Merlins“ (3/5) ekipa su Arūnu Mikalausku, kuri namuose 92:84 (22:17, 31:16, 27:27, 12:24) nugalėjo Hamburgo „Towers“ (4/4) krepšininkus, kurie varžosi Europos taurėje.

28 minutes žaidęs A.Mikalauskas pelnė 20 taškų (3/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 8/10 baudos metimai), sugriebė ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, prasižengė 2 sykius, 2 kartus suklydo ir surinko 25 naudingumo balus, taip sužaisdamas geriausią sezono mačą.

Lietuviui geriausiai talkino Jarenas Lewisas, įmetęs 18 taškų. Pralaimėjusiems Lukas Meisneris surinko 22 taškus.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros

Gairės: mikalauskas