Sėkmingas B.Bogdanovičiaus žaidimas nublanko prieš eilinį R.Westbrooko trigubą dublį FOTOGALERIJA

Kovo 13 d., 07:48
B.Bogdanovičius buvo rezultatyviausias komandoje (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) trečiąją pergalę paeiliui iškovojo Oklahomos „Thunder“ (40/29), kuri namuose 106:101 (19:16, 27:24, 32:39, 28:22) pranoko Sakramento „Kings“ (21/47).

„Thunder“ krepšininkai pirmavo nuo pirmųjų minučių, tačiau pernelyg toli neatsiplėšė. Pirmąją mačo dalį šeimininkai laimėjo 46:40.

Trečiajame kėlinyje klubą susižeidė „Thunder“ „centras“ Stevenas Adamsas, kuris buvo priverstas apleisti aikštelę, į kurią nebesugrįžo.

Ketvirčio pabaigoje Vince'o Carterio, Willie Cauley-Steino ir Garretto Temple'o pastangomis „Kings“ pavyko pasivyti varžovus ir kėlinį pabaigti pirmaujant 79:78.

Vis tik ketvirtojo ketvirčio pradžioje „Kings“ skausmingi buvo du Alexo Abrineso tolimi šūviai, padidinę „Thunder“ persvarą iki 9 taškų (96:87).

Nors po Bogdano Bogdanovičiaus baudų metimų, likus žaisti 24 sekundes, komandas skyrė vieno metimo atstumas (101:104), netrukus „Thunder“ pergalę įtvirtino Corey Breweris, atsakęs tuo pačiu (106:101).

20-ąjį šio sezono ir 99-ąjį karjeros trigubą dublį atliko Russellas Westbrookas. „Thunder“ žvaigždė surinko 17 taškų (5/16 dvit., 2/3 trit., 1/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Kings“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė B.Bogdanovičius, kurio sąskaitoje per 29 minutes – 19 taškų (3/4 dvit., 3/7 trit., 4/5 baud.), 8 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

„Thunder“: Paulas George'as (6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Carmelo Anthony (5/7 trit., 6 atk. kam.) po 21, Russellas Westbrookas 17, Corey Breweris 16 (6 atk. kam.).

„Kings“: Bogdanas Bogdanovičius 19, Justinas Jacksonas ir Garrettas Temple'as (7 atk. kam.) po 15, D'Aaronas Foxas 11 (10 rez. perd.), Zachas Randolphas 10 (5/14 dvit., 0/4 trit.).