Sekmadienį – derbis: Eurolygos jaunimo atrankos finale vėl susitiks Lietuvos grandų pamainos (15)

Vasario 9 d., 22:27
M.Blaževičius pelnė 12 taškų (BNS nuotr.)
M.Blaževičius pelnė 12 taškų (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Pralaimėjimu Kaune vykstančias Eurolygos jaunimo atrankos varžybų B grupės kovas baigė Vilniaus „Ryto“ (2/1) jaunieji krepšininkai.

Sostinės komanda po atkaklios ir permainingos kovos 82:84 (22:26, 23:26, 18:8, 19:24) nusileido antrą pergalę iškovojusiems Romos „Stellazzurra“ (2/1) krepšininkams.

Nors Ąžuolas Tubelis paskutinę minutę efektingu dėjimu rezultatą išlygino, tačiau netrukus vilniečiai pražiopsojo Kacperą Klaczeką, kuris pataikė metimą iš po krepšio – 84:82.

Per likusias 16 sekundžių iš toli atakavo tiek Mantas Rubštavičius, tiek Augustas Marčiulionis, tačiau abiejų krepšininkų metimai buvo labai netaiklūs.

Vis dėlto šis pralaimėjimas nekainavo „Rytui“ pirmosios vietos B grupėje. Vilniečiai, Maskvos CSKA (2/1) ir Romos ekipos B grupėje iškovojo po dvi pergales, bet „Ryto“ taškų santykis yra pats geriausias.

REKLAMA

Sekmadienį dėl patekimo į pagrindinį Eurolygos jaunimo turnyro etapą „Rytas“ susigrums su Kauno „Žalgiriu“.

„Stellazzurra“: Nicola Giordano (4/5 tritaškiai) ir Matteo Visintinas (7/12 dvitaškiai) po 16, Leo Menalo (8 atk. kam., 5 praž.) ir Yannickas Nzosa (6 atk. kam., 5 bl., 5 praž.) po 15.

„Rytas“: Ąžuolas Tubelis 26 (10/12 baudų metimai, 7 atk. kam.), Danielis Baslykas 15 (6 rez. perd.), Mantas Rubštavičius 14 (1/5 tritaškiai), Marekas Blaževičius 12 (5/13 dvitaškiai).


15 komentarai
Naujausi komentarai (15)
Geriausiai ivertinti (15)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti





Eurolygos turnyrinė lentelė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Stambulo „Anadolu Efes“
16
3
+199
2
Madrido „Real“
15
5
+139
3
Tel Avivo „Maccabi“
13
6
+149
4
Maskvos CSKA
13
5
+133
5
Barselonos „Barcelona“
14
6
+117
6
Atėnų „Panathinaikos“
9
7
+44
7
Valensijos „Valencia“
9
10
-6
8
Milano „AX Armani“
10
10
-41
9
Belgrado „Crvena Zvezda“
9
8
-10
10
Maskvos srities „Chimki“
9
10
-18
11
Stambulo „Fenerbahče“
7
11
-19
12
Pirėjo „Olympiacos“
7
10
-32
13
Vilerbano ASVEL
7
12
-150
14
Berlyno ALBA
5
10
-75
15
Vitorijos „Baskonia“
7
13
-114
16
Kauno „Žalgiris“
6
11
-1
17
Sankt Peterburgo „Zenit“
4
14
-132
18
Miuncheno „Bayern“
5
14
-183
Visos lentelės