Šarlotėje žibėjo veteranai – D.Wade'o rezultatyvumas neišgelbėjo prieš T.Parkerio dvigubą dublį (2)

Spalio 31 d., 08:31
T.Parkeris – kaip geriausiais laikais (Scanpix nuotr.)

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Šarlotės „Hornets“ (4/4) ekipa, namie 125:113 (31:29, 34:26, 27:18, 33:40) palaužusi Majamio „Heat“ (3/4).

Aiškia favorite nelaikyta Šarlotės ekipa laimėjo užtikrintai. Savo persvarą ji sugebėjo įrodyti dar per pirmuosius tris kėlinius, kuriuos laimėjo 92:73.

Šarlotėje naujomis spalvomis sužydėjo veteranas Tony Parkeris. Nuo suolo pakilęs įžaidėjas pelnė 24 taškus, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir tapo pagrindiniu pergalės kalviu. Akivaizdu, kad San Antonijuje ilgai dirbęs „Hornets“ strategas Jamesas Borrego moka išnaudoti įžaidėją.

Tuo tarpu kitas įžaidėjas iš Europos Goranas Dragičius sužaidė vienas prastesnių savo rungtynių. Slovėnas per 25 minutes pelnė tik 9 taškus (3/11 metimų „iš žaidimo“) bei atliko daugiau klaidų (4) nei rezultatyvių perdavimų (3).

„Heat“: Dwyane‘as Wade‘as 19 (4/6 tritaškių), Hassanas Whiteside‘as 16 (12 atk. kam.), Joshas Richardsonas 15, Kelly Olynykas 14, Rodney McGruderis 13, Tyleris Johnsonas 12.

„Hornets“: Tony Parkeris 24 (11 rez. perd.), Malikas Monkas (4/6 tritaškių) ir Nicolas Batumas (7 atk. kam.) po 20, Kemba Walkeris 19 (8 rez. perd., 4/8 tritaškių), Michaelas Kiddas-Gilchristas 14 (8 atk. kam.), Cody Zelleris 11.