S.Wilbekino sustabdymu patenkintas J.Zdovcas: puolime neturime daug ginklų (34) VIDEO interviu

Spalio 27 d., 00:30
J.Zdovcas apžvelgė rungtynes Tel Avive (BNS nuotr.)
J.Zdovcas apžvelgė rungtynes Tel Avive (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje išlieka nelaimėjęs – šeštasis pralaimėjimas paeiliui patirtas prieš Tel Avivo „Maccabi“.

Po rungtynių „Žalgirio“ strategas Jure Zdovcas nebuvo itin negatyvus.

„Nėra lengva prieš pat rungtynes sužinoti, kad turime dar vieną problemą (teigiamas Tylerio Cavanaugh koronaviruso testas), tai paveikė ir likusią komandą, kuri dar neturėjo savo atsakymų. Startavome prastai, po to pagavome ritmą. Žinojome, kad turime tikėti pergale, bent septyni žaidėjai tokiame lygyje turi žaisti užtikrintai. Atsiliekant 6–8 taškų deficitu rungtynės gali pakrypti bet kuria kryptimi, bet tokiais momentais per dažnai klydome gynyboje, praradome kamuolį greitoje atakoje ir buvome nubausti. Turime išlikti pozityvūs ir nenustoti tikėti. Reikia, kad žaidėjai žibėtų nuo pirmosios minutės, o ne praradus kontrolę. Vis dar neturime laiko treniruotėms, mokomės rungtynėse ir turime iš šio mačo išsinešti pozityvo, tik taip ateis geri dalykai“, – teigė strategas.

REKLAMA

– Kaip planus pakeitė Tylerio Cavanaugh netektis?

– Bet kuriuo atveju tai keičia rotaciją, praradome „ketvirtosios pozicijos“ žaidėją ir dėl to kentėjome. Palyginus abi komandas aikštėje, ūgiu vizualiai atrodėme kaip jaunimo komanda. Mes stengėmės, nors to turėtų būti dar daugiau, išlieka per daug konservatyvūs, liekame už žaidėjų, kai turėtume būti prieš juos. Turime išlikti pozityvūs, žinau, kad ir žaidėjams nėra lengva. Žinau, kad anksčiau ar vėliau rasime kelią į pirmą pergalę.

– Joshą Nebo pakeitėte sužaidus vos dvi minutes, kodėl taip įvyko?

– Reikėjo perdėlioti rotaciją, Marekas labiau tiko žaisti prieš Žižičių, Joshas turėjo dirbti su atletiškesniais vyrukais, Lessortą ir Reynoldsą. Reikėjo pasaugoti jį nuo pražangų, tai buvo vienintelės priežastys. Tiesiog taktika.

– Ką pasakėte žaidėjams minutės pertraukėlės metu, po kurios sekė spurtas 18:2?

REKLAMA

– Tikėti. Varžovai per lengvai rinko taškus, nesigynėme gerai, nesusispaudėme baudos aikštelėje. Pradėjome geriau gintis. Viena pagrindinių užduočių buvo sustabdyti Wilbekiną ir mes tai padarėme. Buvome tam pasiruošę, bet po krepšiais buvome per naivūs. Tokie, kokie esame dabar, negalima varžovams leisti surinkti 70 taškų, jei norime laimėti.

– Artūras Milaknis surinko 17 taškų, ketinote žaisti per jį?

– Taip įvyko automatiškai. Tyleris žaisti negalėjo, o Milas pastaruoju metu žaidžia gerai, pasitikime juo vis labiau. Pozicijas teko perstumdyti, Nielsas žaidė „ketvirtu numeriu“, todėl atsirado daugiau erdvės Milui.

– „Žalgiris“ surinko tik 62 taškus, kas tai lėmė?

– Kaip ir kiekvieną kartą, nesidalinome kamuoliu gerai. Kai tai pavyksta, randame laisvą žmogų. Puolime neturime daug ginklų, negalime įvesti kamuolio po krepšiu, esame riboti ir dėl to turime rasti laisvus žaidėjus. Trūko ir sėkmės, nekrito laisvi metimai. Kartais nesurenki daug taškų pramesdamas metimus, nuo pirmosios dienos turime problemų. Būčiau laimingas, jei rinktume daugiau taškų, nes be to nebus lengva laimėti.


34 komentarai
Naujausi komentarai (34)
Geriausiai ivertinti (34)
PRO komentarai (3)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti