Š.Vasiliauskas buvo pastebimas, o jo komanda tik ketvirtajame kėlinyje nusileido „Fenerbahče“ vyrams

Spalio 6 d., 21:58
Š.Vasiliauskas pataikė visus tris tritaškius

Nesėkmę Turkijos lygoje patyrė Giantepo „Gaziantep“ (1/1) klubas su Šarūnu Vasiliausku, kuris išvykoje 75:84 (17:23, 24:16, 20:21, 14:4) nusileido Stambulo „Fenerbahče“ (2/0) ekipai.

Š.Vasiliauskas per 22 minutes pelnė 9 taškus (0/1 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai), sugriebė 2, perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, 2 sykius suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems 20 taškų įmetė Jamelle‘as Haginsas, 12 – Jamarras Sandersas, 11 – Andrew Crawfordo sąskaitoje.

Nugalėtojams Nando De Colo surinko 21 tašką (3/4 tritaškiai), Nikola Kaliničius ir Derrickas Williamsas (7 atk. kam.) – po 14, Kostas Sloukas (8 rez. perd.), Luigi datome ir Melihas Mahmutoglu pridėjo po 9.