S.S.Vene išplėšė estams pergalę Vokietijoje

Lapkričio 25 d., 22:08
S.Vene pataikė lemiamą metimą (FIBA nuotr.)

2023 metų Pasaulio čempionato atrankos D grupės rungtynėse Estijos (1/0) krepšininkai svečiuose 69:66 (17:18, 13:16, 26:19, 14:13) palaužė Vokietijos rinktinę (0/1).

Ketvirtojo kėlinio viduryje vokiečiai turėjo 6 taškų persvarą (61:55), bet tada įstrigo puolime, o estus priartino Rainas Veidemenas bei du baudos metimus pataikęs Siimas-Sanderis Vene (60:61).

Likus žaisti apie keturias minutes, spurtą 7:0 pratęsė Kasparas Treieras ir svečiai išsiveržė į priekį – 62:61.

Lemiamoje vokiečių atakoje apmaudžiai suklydo Robinas Benzingas, o S.Vene išvedė estus į priekį, likus 17 sekundžių (66:64).

Tada netikslus buvo Davidas Krameris, o paskutinį šansą iš rankų vokiečiai paleido, kai nesportine pražanga, likus 3 sekundėms, buvo nubaustas Patrickas Heckmannas.

Mačo herojumi tapęs S.Vene per 26 minutes įmetė 14 taškų (3/6 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, prasižengė, dusyk suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

Vokietija: Christianas Sengfelderis 21 (6/11 dvit., 8 atk. kam.), Robinas Benzingas 13 (2/9 trit.), Justusas Hollatzas 9, Karimas Jallow 7.

Estija: Kasparas Treieras ir Kristianas Kullamae (7 rez. perd.) po 15, Siimas-Sanderis Vene 14, Kristjanas Kitsingas 9 (3/3 trit.), Rauno Nurgeris 7 (6 atk. kam.).