Š.Jasikevičius: su „Grizzlies“ esame informacijos rinkimo stadijoje, bet man labai faina ir „Žalgiryje“ (14) interviu

Birželio 1 d., 20:00
Š.Jasikevičius paliko mįslę dėl savo ateities (BNS nuotr.)
Š.Jasikevičius paliko mįslę dėl savo ateities (BNS nuotr.)
Edgaras Pulkovskis

Kauno „Žalgirio“ komanda iškovojo dar vieną Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) titulą, kai 92:54 sutriuškino Vilniaus „Rytą“ ir laimėjo seriją 3:0.

Vyriausiasis kauniečių treneris Šarūnas Jasikevičius džiaugėsi savo auklėtinių žaidimu visoje serijoje.

„Sveikinu visus sirgalius ir žaidėjus. Tai susideda viso sezono darbas, bet viskas sprendžiasi pabaigoje sezono. Labai džiugu dėl šios finalo serijos – mes ją kontroliavome nuo pat pradžių. Labai džiugu dėl paskutinių dviejų mačų, kur parodėme tikrąjį veidą. Man buvo labai malonu būti prie tos šoninės linijos, nes komanda žaidė kosminį krepšinį. Tuo metu norisi būti nuošalyje ir netrukdyti bei leisti jiems su savo energija daryti fantastiškus dalykus. Laimėjome ir dar nudžiuginome sirgalius geru krepšiniu“, – sakė strategas.

REKLAMA

– Ką apie A.White’ą ir B.Daviesą papasakosite būsimiems žaidėjams?

– Nesame 1990 metais – yra „Youtube“. Jie mato, kaip klubas gerbia žaidėjus, kurie per trumpą laiką paliko ryškų įspaudą. Aaronui sakiau, kad dar palauksime jo, galbūt per anksti net atsisveikinau. Šansų nėra daug, todėl reikia judėti į priekį. Du žaidėjai atėjo iš žemesnio lygio ir pasikėlė savo lygį bei kyla aukštyn. Mes dėl to tik džiaugiamės ir jie to nusipelnė.

– Kas buvo kitokio serijoje nei pernai, kai stigo motyvacijos?

– Pirmosiose rungtynėse mes vienu metu leidome varžovams priartėti pernelyg arti. Nežaidėme gero krepšinio, kas mane labai jaudino. Pagal sudėtį mes daug kur buvome pranašesni už „Rytą“ ir tai jautėme. Buvo tik momentas, ar esi pasiruošęs žudyti. Tas instinktas suveikė, ypatingai šiandien. Jeigu tu geresnis, turi įrodyti. Ne visada geresnis laimi, todėl malonu, jog laimėjome titulą.

– Ar yra aiškumo dėl kitų žaidėjų, kurių sutartys baigiasi?

– Nėra. Visi dalykai buvo pastumti į šalį. Dabar reikia pradėti galvoti. Kontūrai yra, žinome opcijas pirmas, antras, trečias ir ketvirtas. Kažkur jos baigėsi ties pirmąja pavarde. Mažiau dėmesio kreipčiau į tai, kas yra parašyta – jeigu pasidomėjome alga, tai jau agentai skelbia, jog domiesi tuo žaidėju, nors mes tik renkame informaciją. Pas mus daugiausiai ateis 4–5 nauji žaidėjai.

REKLAMA

– Kada galima tikėtis jūsų sprendimo?

– Negaliu atsakyti irgi. Man čia taip faina. Turėtų ateiti kažkokia labai geresnė situacija. Tada atėjus jai, prasidės diskusijos, ar tai yra geras žingsnis. Tai turi būti žingsnis į priekį mano akimis. Jeigu aš kasdien matau visą „Žalgirio“ situaciją, man čia labai smagu.

– Kaip vertinate savo šansus NBA?

– „Grizzlies“ dar neturi trenerio, kalbėjomės. Esame informacijos rinkimo stadijoje. Ar pasieks rimtesnę stadiją, nežinau. Nenoriu plėstis apie jokius gandus. Kai bus oficialūs dalykai, tada kalbėsimės.

– P.Motiejūnas teigė, kad dar ne viską kartu nuveikėte. Ką jis turėjo omenyje?

– Neblogai susiklostė žaidėjo karjera. Dabar žinau, kiek esu priklausomas nuo komandos ir būdamas treneriu. Man tikrai nėra labai ko vaikytis – čia man labai faina ir visi supranta, kad tai yra geriausia organizacija. Nebūtinai jos turi turėti didelį biudžetą – jis yra tik vienas iš faktorių. Kiti faktoriai daug lemia ir mes matėme tuos pavyzdžius Europoje.


Gairės: lkl, Žalgiris, rytas
14 komentarai
Naujausi komentarai (14)
Geriausiai ivertinti (14)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti