Š.Jasikevičius: šiai dienai esame vaikų darželis (137)

Gruodžio 13 d., 22:29
Š.Jasikevičius sakė, kad dabar komanda yra kaip vaikų darželis (BNS nuotr.)
Š.Jasikevičius sakė, kad dabar komanda yra kaip vaikų darželis (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Kauno „Žalgirio“ komanda patyrė dar vieną nesėkmę Eurolygoje, kai 82:86 nusileido Valensijos „Valencia“ krepšininkams.

Vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius teigė, kad komanda toliau turi būti kantri ir laukti, kada žaidėjai persilauš ir nebekartos tų pačių klaidų.

„Dar vienas skausmingas vakaras mūsų sezone. Stengiamės, dirbame, jaučiame palaikymą. Noriu, kad sirgaliai toliau išliktų su mumis. Per pastaruosius metus tapo gražus bendravimas tarp aistruolių ir mūsų.

Reikia pripažinti, kad reikia daugiau laiko nei galvojome. Reikia augti ir kentėti – tai ir bandome daryti. Šiai dienai esame vaikų darželis. Galime daug ką sakyti, kur treneris nepataikė ir ko žaidėjai nepadarė, bet darome per daug klaidų. Pralaimėjome 4 taškais, bet reikia paimti paprastus išmetimus paskutinėmis sekundėmis, kai mums įmetė 6 taškus.

REKLAMA

Turiu prisiimti atsakomybę dėl rizikos prieš Labeyrie. Norėjome sustabdyti Tobey ir Dubljevičių, ką ir padarėme. Mano rizika buvo, matėme, kokie buvo skaičiai, bet jie dabar nuėjo šuniui ant uodegos. Dabar yra vaikų darželis, nes negalime reaguoti į pastabas. Nėra dėl to, kad žaidėjai nenori – tiesiog reikia laiko. Kartais nesuprantu, kodėl po minutės pertraukėlės pamirštame derinį. Iš 7 pasirašymų dauguma yra tikrai geri žaidėjai. Kažkur tikrai pramazinom, kas yra normalu, nes visų nepataikysi. Lauksime naujų žaidėjų, toliau ieškosime lyderystės, kuri išsibarstė po kitus klubus arba gavo traumas. Bandysime eiti į priekį“, – sakė strategas.

– Kas neveikė trečiajame kėlinyje?

– Kažkiek nepataikėme, kažkiek nesusikūrėme situacijų. 6/21 yra sunku, bet bent jau 6.

– Kodėl ketvirtajame kėlinyje nežaidė L.Lekavičius?

– Negalėjome su savo sistema jų sustabdyti, todėl reikėjo taikyti susikeitimus. Prieš mus visi pataiko sunkius metimus. Reiškia, mes esame tokie blogi, jeigu prieš mus visi įsižaidžia. Kai mes pradėsime geriau žaisti, tada ir geri metikai prieš mus nepataikys. Komandos prieš mus sužaidžia labai gerai. Tai reiškia, kad mes leidžiame joms taip rungtyniauti.

REKLAMA

– Kiek stigo išsibaudavusio J.Landale‘o?

– Matėsi, kad Jockas kovojo labai solidžiai. Kai pastaruoju metu darydavo daug nesolidžių dalykų, tai dabar kreipia dėmesį į detales.

– Kiek prie gynybos šlubavimo pridėjo geras Q.Colomo vadovavimas?

– Mūsų stepautas ir gynyba prieš Colomą buvo mėgėjų lygos lygio. Jeigu pirmajame kėlinyje Colomas prabėgiojo pakėlęs galvą, o tai reiškia, kad mes jo visiškai nespaudėme. Nesmagu, kai pataiko per riziką, bet negali būti kitų dalykų – įkirtimų, atkovotų kamuolių puolime ir tada pelnytų taškų.

– Ko šioje sunkioje situacijoje reikia komandai?

– Salėje neužsidarysi, nes žaidžiame kas antrą dieną. Reikia kantriai žiūrėti video. Nėra čia stebuklingų lazdelių – dirbsime po kiekvieno mačo taip pat. Nežinau, kiek dar reikia kalti žaidėjams į galvas, nes tas pats kartojasi vėl ir vėl. Stebuklingais dalykais netikiu. Nesu matęs, kad kažkas kažką padarytų ir viskas pasikeistų iškart. Yra darbas, kantrybė ir naujų žvaigždžių auginimas. Turi užaugti naujas lyderis. Šiai dienai daugiau ar mažiau, bet žinome, kas yra lyderiai. Reikia, kad jie vestų komandą kiekviename mače, o ne kas antrose rungtynėse. Jeigu turi per daug jaunų žaidėjų ir neturi lyderių, tada viskas suprantama.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


137 komentarai
Naujausi komentarai (137)
Geriausiai ivertinti (137)
PRO komentarai (23)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti